Böyle Havalimanı Görülmedi! İçerisinde Orman Var…

Singapur'da yer alan Changhi Havalimanı, oldukça sıra dışı olan tasarımıyla yolcuların oldukça sevdiği bir yer haline gelmiş durumda. Burada yolcular, binmeleri gereken uçağa, dünya üzerinde yer alan en uzun kaydırak özelliğine sahip havalimanı kaydırağıyla ulaşıyor.
Böyle Havalimanı Görülmedi! İçerisinde Orman Var…
Dünya, Güncel, Yaşam 11 Temmuz 2019 16:07
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Singapur’da yer alan Changhi Havalimanı, alışılanın aksine oldukça yeşil ve zarif bir o kadar da eğlenceli tasarımıyla görenlerin ağzını açık bırakıyor.

Eğer bu havalimanın da acil uçağa yetişmesi gereken bir yolcuysanız, biletinizi okuttuktan hemen sonra dünyanın en uzun kaydırağına binme şansı elde edebiliyor ve uçağa çok kısa süre içerisinde hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Hemen bilet okutma noktasının 1-2 adım ilerisinde bulunan kaydırak, aynı anda toplam 50 yolcu kapasitesine sahip şekilde tasarlanmış durumda. Terminalden uçağa giriş kapısına kadar uzanmakta olan kaydırak birçok yolcu tarafından kullanılıyor.

Singapur’un doğu bölgesinde yer alan Changhi bölgesindeki bu havalimanı, Güneydoğu Asya’da yer alan en büyük havalimanı olarak biliniyor.

Burada yolcular sadece böyle eğlenceli şeylerin değil aynı zamanda egzotik dekorun da keyfini çıkarıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com