9 Şubat 2022 14:39 Güncelleme : 9 Şubat 2022 15:21

Bu Burçlar İyi Gün Dostu! İşi Bitince Dönüp Arkasına Bile Bakmayan Burçlar

Bu Burçlar İyi Gün Dostu! İşi Bitince Dönüp Arkasına Bile Bakmayan Burçlar

Sizinle işi bitince yoluna bakanlar herkesin çevresinde mutlaka vardır, fakat bazı burçlar var ki, tam bir menfaatçi. O burçları bir bilseniz bir daha yanından bile geçmezsiniz. İşte menfaatçi burçlar…

Kimi burçların yoğun karakteristik özellikli vardır. Fakat her burcun kendine has temel özellikleri olduğu herkes tarafından biliniyor. O kötü özellikleri taşıyan burçların vay haline işi düşünce arayan düşmedikçe aklına bile gelmeyen o menfaatçi arkadaşları bildiniz mi işte onlar çoğunlukla listedeki burçlardan oluşuyor. Menfaatçi burçlar hakkında bilinmesi gerekenler…

Başak Burcu

Boş insanlarla muhabbeti olmayan Başak burçları, işine yaramayacak insanlarla çoğu zaman selamlaşmaz bile. Sırf selam vermek için de selam vermez. Başak burçları oldukça sakin burçlardır. Eş konusunda seçicidir. Ayrıca mantığını kalbinden ve duygularından daima ön planda tutar. Diğer özellikleri ise içi dışı bir nasıl görünüyorsa o dur, ama bu durum menfaatçi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Başak Burcu

Akrep Burcu

En tehlikeli burçlar arasında gösterilen Akrep burçları diliyle fena sokar ya laf sokar ya da sadece bakışlarıyla bile can yakar. Fena halde çıkarcı olan Akrep burçları kişileri önem sırasına koyarken kimin daha fazla fayda sağlayacağını düşünerek bu işi yapar. Çıkarları bitene kadar menfaat sağlayacağı kişilerin yanında bulanan Akrep burçları menfaati bitince ortadan aniden kaybolmayı iyi bilir. İkili ilişkileri manipüle etme konusunda da ayrıcı yeteneklidir. 

Akrep Burcu

Yengeç Burcu

Hem masum görünüp hem de masum olmadığını bu kadar gizleyebilen başka bir burç yok. Yengeç burçlarının en önemli aksesuarı Masumiyet maskesidir. En büyük yeteneği ağlamaklı yüz ifadesiyle istediğini yaptırmasıdır. Yine menfaati bitince ortadan kaybolması da onun kötü huylarından biridir. Ailesine de bir hayli bağlı olan Yengeç burcu, kendisine ve ailesine fayda sağlamak için çeşitli tehlikeleri dahi göze alabilir.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış