11 Şubat 2022 13:29 Güncelleme : 11 Şubat 2022 13:41

Bu Burclar Kendi Söylediği Yalana Bile İnanıyor! İşte En Saf Burçlar

Bu Burclar Kendi Söylediği Yalana Bile İnanıyor! İşte En Saf Burçlar

Burçlar insanın karakteri hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar. Kimi burçlar oldukça saf, iyi niyetli pamuk şeker gibi olsalar da kimi burçlar yalandan ölmeseler bile sürünür. İşte O saf burçlar.

Aramızda hiçbir zaman yalan söylemediğini iddia eden var mı? Yoktur diye düşünüyoruz, çünkü küçüklü büyüklü çeşitli yalanlar söylüyorsunuz dur ya da daha önce söylemişsinizdir. En kötü eve geç kalındığında aile söylenen yalan gibi vs. böyle böyle çok şey sayılabilir. onun biri belirli seviyelere kadar anlaşılabilecek şeylerdir. Peki ya kendine kendine yalan söylediysen? Yalan söylemekten daha kötü bir şey varsa aslında o da yalana kendinin inanmasıdır. İşte esas nokta nokta olarak burada başlıyor. Bu olaydan sonra kişi algısını yakalıyor ve kendini kötü hissetmeye başlıyor. Çünkü gerçekten yanlara inanılıyor. İşte bu konu hangi burçlarda çok fazla görünüyor, işte o kendi yalanına inanan saf burçlar...

Hayal Dünyasından Balık Burçları

Kendilerini hayallere öyle kaptırırlar ki, Balık burcu kimselerden “az önce yaşadığın acaba hayal miydi? Yoksa gerçek mi? Şeklide sorular duymak çok doğaldır. Kimi zaman gerçek hayattan kopuk yaşayan balık burçlarına yalan söylemek çok zor bir iştir. Bunu çoğu vakit başaramazlar. Oldukça saf görünümlü olan Balık burçları saftır. Üzerini fazla gelindiğinde gözyaşlarını durduramazlar. Hayal ürünü mü? dışarıdan renkli görünse de Balık burçları bu durumdan kurtulmak elinden geleni yapar.

Hayal Dünyasından Balık Burçları

Yengeç

Herkesin kabul edeceği ve kimsenin inkar edemeyeceği bir şey var ki, Yengeç burçları sözlüklerinde tarafsızlık kavramı yoktur. Ana şey, o anda nasıl hissettikleri veya onlara sevgili insanların nasıl hissettiğidir. Kendi yöntemleriyle her şeyi yapabilirler, herhangi bir karar verebilirler. Gerçeği bilse bile, bazı meselelerin yalanlarını kesin bir dille söyleyebilir ve bu meseleler gerçek oluncaya kadar ilerleyecektir. Akılları yanıldığını haykırsa da, içgüdüleri ne derse ona inanır ve körü körüne savunurlar.

Yengeç

Yalanların Ustası Akrepler

En planlı ilerlemelerle hayatına devam eden burçlardan en sinsi olanıdır Akrep. Akrep bir şey istediği zaman neden istediğini düşünmek zorundasınız altından kim bilir ne çıkacak? Elde etmek veya sahip olmak için aklında mükemmel senaryolar kurup yalanlar söyler. İnsanları, söylediği yalanlarla çabucak ikna eder. Söylediği yalanlara kendini öylesine kaptırır ki, yalanlarla gerçekleri karıştırmaması mümkün değildir. Zekalarını kullanılırlarsa eğer geçmişlerini bile yeniden yazarlar.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış