22 Şubat 2022 11:00 Güncelleme : 22 Şubat 2022 11:00

Bu Burçlar Sinirlenince Yanından Koşarak Uzaklaşın Çünkü Gözleri Bir Şey Görmüyor

Bu Burçlar Sinirlenince Yanından Koşarak Uzaklaşın Çünkü Gözleri Bir Şey Görmüyor

Aman dikkat demeniz gereken ve sinirlendikleri zaman yanlarında durmamanın daha iyi olacağı burçlar olduğunu biliyor muydunuz? Astrologların binlerce yıldır gök cisimlerini incelerek ortaya çıkardığı burçlar kimilerine zırva gelse de, çoğu zaman hayatımızı etkilediği gözlemlenmiştir. İşte sinirliyken uzak durmanız gereken burçlar.

Sinirli ve agresif yapısı ile ilk dikkat çeken burcun, koç burcu olduğu biliniyor. Peki neden sinirliyken koç burçlarından uzak durmalıyız. Cevabı oldukça basit, inatçı olan ve çevresindeki insanları kışkırtmamaya özen gösteren koç burçları çevresindeki insanlardan da aynı özeni göstermelerini beklerler. Eğer ummadıkları ya da hak etmedikleri bir olay ile karşı karşıya gelirlerse yapabileceklerine çoğu kez kendileri bile şaşırır. Bu nedenle koç burcu olan insanlar özellikle kendi hallerine bırakmanızda ve onları kışkırtacak hareketler yapmamanızda yarar vardır. 

Boğa Burçlarına Dikkat

Bir diğer sinirlenince gözü başka bir şey görmeyen burç ise boğa burçlarıdır. Kaya gibi sert sinirlere sahip olan boğa burçları son noktaya kadar beklerler ve nokta geldiğinde çağlayarak akan birsel duyu gibi önüne çıkan her şeyi alıp götürürler. Bu noktada boğa burçlarına kızmak ya da onları bu öfke nedeniyle suçlamak yerine, bu kadar sinirlenmelerine yol açan şeyin sebeplerine bakmakta yarar vardır. Üstelik boğa burçları şiddetli kavgalar sonrasında muhtemelen bir süre sizinle küs kalacak ve muhatap olmak istemeyecektir. Fakat yaptığınız hatanın ne olduğunu fark eder ve gerekli adımları atarsanız bu küslük durumu kolaylıkla ortadan kaldırılabilir.  

Boğa Burçlarına Dikkat

Saman Alevi İkizleri

Sinirlenince ne yapacağı belli olmayan ve çoğu kez normal dışı tepkiler veren üçüncü aynı zamanda da son burcumuz ikizlerdir. İkizleri oldukça kararsız ve çift kişilikli olmasıyla da tanırız. Bu çift kişilik durumu asla kötü bir anlamda değildir. Beyinlerinde sanki iki farklı insan vardır ve bu iki insanın tüm duygu ve düşünceleri birbirinden farklıdır bu nedenle ani duygu değişimleri de sıkça rastlanır. Bir anda oldukça sinirlenebilir daha sonra ise bu sinir hızlı bir şekilde yok olur. Halk arasında da denildiği gibi onların sinirleri saman alevi gibidir. Hızlı yanar, çabuk söner.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış