17 Şubat 2022 11:28 Güncelleme : 17 Şubat 2022 11:04

Bu Burçları Görünce Koşarak Uzaklaşın! Kıskançlığıyla Saç Baş Yolduran Burçlar Bakın Hangileri!

Bu Burçları Görünce Koşarak Uzaklaşın! Kıskançlığıyla Saç Baş Yolduran Burçlar Bakın Hangileri!

İkili ilişkilerinde kıskançlıklarıyla partnerlerini bezdiren insanlar, burç gruplarında da karşımıza çıkıyor. Bazı burçlara mensup olan kişiler, diğerlerine göre çok daha fazla kıskanç olabiliyor. Bu burçları görenlerin koşarak uzaklaşması öneriliyor. Bu burçlarla ilişki düşünüyorsanız, iki kere düşünün.

Astroloji çalışmaları, burç gruplarının insan karakterini doğrudan etkilediğini bilimsel çalışmalarla kanıtlamıştır. Bu durum, bazı burç gruplarının çok sadık olduklarını, bazılarının yalan söylediklerini ve bazılarının ise çok kıskanç olduğunu gösteriyor.
Son günlerde yapılan çalışmalar neticesinde kıskançlıklarıyla partnerlerini bezdiren burç grupları da belli oldu. Bir ilişkiye başlamadan önce bu burç gruplarının sizi çok sıkacağını ve her hareketinizi kıskanabileceğini bilmeniz gerekiyor. İşte, kıskançlıklarıyla aleme ün salmış o burçlar.

Koç Burçları Kıskandıkları Zaman İncitebilir!

Ön plana çıkma duygusunun çok yoğun olduğu Koç burcu insanları, geri planda kaldıkları zaman tepkilerini anında gösterebilmektedirler. Genel anlamda her ne kadar özgüven sahibi olsalar da ikinci plana atılmış hissettikleri sürece bir savunma mekanizması olarak kıskançlıklarını gün yüzüne çıkaracaklardır. Kıskançlıkları ortaya çıktığı zaman tepkisel yönünü bu konuda da ortaya koyarak istemeden de olsa sizi incitebilirler.

Ayrıca Koç burçları, ilişkilerinde kıskançlığı bir hayat felsefesi haline getirirler. Kendisine bir rakip hissettikleri ve gururları kırıldığı an da hemen hırçınlaşabilir. Aynı zamanda Koç burcu insanları, partnerlerinin zamanının çoğunu kendisine ayırmasını isterler. Birlikte oldukları insanlara yön vermeye çalışan Koç burçları, liderlik ve kıskançlık duygularını her zaman diri tutarlar.

Koç Burçları Kıskandıkları Zaman İncitebilir!

Kıskançlık Boğalar İçin Normal Bir Durumdur!

Boğa burcu insanları, kıskançlık duygusunu hayatın içerisinde yer alan doğal duygular arasında görmektedirler. Boğa burçları, çevresinde sevdiği ne kadar insan varsa ölçülü bir şekilde sürekli kıskanmaya devam ederler. Bu duygu, birçok Boğa burcu insanı için motive edici olabilmektedir. Boğa burçları, çoğu zaman kontrollü insanları bünyesinde barındırsa da onların da duygularına hakim olamadığı anlar olabilmektedir. Rahatlarına düşkün olan Boğa burçları, kıskançlıklarını kontrol edemedikleri zaman aşırıya kaçan tavırlarıyla çevrelerindeki herkesi rahatsız edebilmektedirler. İlişkilerinde de çok kıskanç olan Boğa insanları, kıskançlığın bir sevgi ve bağlılık göstergesi olduğuna inanırlar. Bu nedenle Boğalar ile olan ikili ilişkilerinizde daha sabırlı ve sakin olmanızda fayda var.

Kıskançlık Boğalar İçin Normal Bir Durumdur!

İkizler Burcu İnsanları Hep İçten İçe Kıskançlık Yaparlar!

Kendi hayatlarında kendilerine yetebilen nadir burç grupları arasında yer alan İkizler, ilk bakışta kıskanç insanlar olarak görülmeselerde son derece pozitif bir tutum içerisindedir. İkizler, kıskançlık gibi negatif duyguları içlerinde yaşamayı iyi bilirler. Fakat bu durum, İkizler insanlarının tamamen kıskanç olmadıkları anlamında gelmemektedir. İlişkilerde kalp kırmamaya özen gösteren İkizler, kıskançlıklarını genelde kendi içlerinde yaşarlar. İkizleri kıskandırmak çok zor görünse de içlerinde büyük fırtınalar yaşayabilirler. Bu nedenle İkizler burcu insanlarını kıskandırmak, uzun süreli bir küslüğün başlangıcı olabilir.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış