18 Aralık 2022 03:14 Güncelleme : 18 Aralık 2022 03:14

Bu burçların kalpleri pırlanta gibi tertemiz! İşte o burçlar

Bu burçların kalpleri pırlanta gibi tertemiz! İşte o burçlar

Zodyak kuşağının her burcu farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Her burç farklı karakteristik özelliklere sahip olurken bu özelliklerini zaman içerisinde geliştirip dönüştürebilirler. Gelişip dönüşen özelliklerine deneyimlerini ekleyen burçlar insan ilişkilerine karşı farklı tutum ve davranış sergilerler. İnsan ilişkilerinde ve hayata bakış açısıyla bu burçların içinde kötülük bulunmuyor. Bu burçların kalpleri pırlanta gibi tertemiz! İşte o burçlar...

Astrolojide yer alan her burcun farklı özelliği bulunuyor. Özellikleri açısından insan ilişkileri kuvvetli ve olaya pozitif yaklaşan bu burçları duyunca çok şaşıracaksınız. İnsanlara karşı içlerinde kötü niyet barındırmayan bu burçlar her olaya karşı çözümcül yaklaşımı ve saki tavırlarıyla etrafı tarafından oldukça fazla seviliyor. Kalplerinde kötülük barındırmayan bu burçlar herkesin gölünde taht kuruyor.

Kova ve yükselen kova burcu

Kova ve yükselen kova burcu geniş arkadaş çevresi ve ailesiyle olan ilişkilerinde her zaman sıcak kanlı olmasıyla ön plana çıkmıştır. Sıcak kanlı olan kova ve yükselen kova burcu etrafındaki insanlara kötü niyetli yaklaşamaz ve kötü niyet geliştirecek kadar boş vakte sahip değildir. Kova ve yükselen kova burcu hareketli ve kıpır kıpır yapısıyla ön plana çıkar ve enerjisini ya kendine ya da farklı ve faydalı işlerde kullanır. 

Kova ve yükselen kova burcu

Yengeç ve yükselen yengeç burcu

Yengeç ve yükselen yengeç burcu iyi niyetli ve duygusal yapısıyla ön plana çıkar. Aile yaşamına düşkün olan yengeç ve yükselen yengeç burcu etrafına ve çevresine karşı iyi niyetli ve yapıcı tavırlarıyla yaklaşır. Yengeç ve yükselen yengeç burcu içinde kötü niyet barındırmaz ve birine düşmanlık beslemez. 

Yengeç ve yükselen yengeç burcu

Terazi ve yükselen terazi burcu

Terazi ve yükselen terazi burcu adalet ilkesinden ödün vermeyen yapısı ile etrafındaki insanlarla kurduğu sıcak iletişimle ön plana çıkar. Terazi ve yükselen terazi burcu kavga ve sorunlardan hoşlanmayan yapısıyla sorun oluşturmak yerine sorunları çözme konusunda ustadır.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

1 Yorum Yapılmış
  1. Google

    Terazi burcu

    17-12-2022 09:32
Reklamı Kapat