Bu İtiraf İnanılır Gibi Değil! Esra Ezmeci'nin Bile Kanı Dondu Nereye Gidiyoruz

14 Mayıs 2022 14:19 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 14:19

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı. Ünlü psikolog, sosyal medya üzerinden her hafta takipçilerinin itiraflarını yanıtlamaya devam ediyordu. Bu itirafı yayınlayan Esra Ezmeci, sosyal medyada olay yarattı. İnsanların inanmakta zorlandığı bu itiraf, görenlerin resmen kanını dondurdu.

Bu İtiraf İnanılır Gibi Değil! Esra Ezmeci'nin Bile Kanı Dondu Nereye Gidiyoruz


Uzman klinik psikolog Esra Ezmeci, çıkardığı kitaplarıyla ve tavsiyeleriyle sosyal medyada en çok sevilen ve takip edilenler arasında. İkili ilişkilerde oluşan sorunları çözmeye yönelik verdiği tavsiyeler takipçileri tarafından çok seviliyor. Esra Ezmeci’nin tavsiyelerini dinleyen ve kitaplarını okuyan takipçileri olumlu dönüşler de yapıyor. Bu tavsiyelerin yanında özellikle evlilik ve ilişki konularında da takipçilerinin itiraflarını yanıtlayan Esra Ezmeci’nin bu paylaşımı oldukça konuşuldu.

Bu İtiraf İnsanları Şaşkına Çevirdi


Esra Ezmeci, sosyal medyada paylaştığı itiraflarla görenleri şaşkına çeviriyor. Özellikle ikili ilişkilerde gelen itiraflar insanların kanını donduruyor. Esra Ezmeci gelen itirafları paylaşırken tavsiyelerde de bulunuyor. İnsanların kanını donduran işte o itiraf;
“Kocam, kadın komşular gidince onların yerlerini koklayıp öpüyor” yazan takipçisine tavsiyelerde bulunurken bu paylaşım sosyal medyada olay yarattı. Esra Ezmeci gelen bu itirafa; “Bu bir tür fetişisttik ya da takıntısal bir durum olabilir. Bunun gerçek nedenini eşinizle konuşun.” yanıtını verdi.

Bu İtiraf İnsanları Şaşkına Çevirdi

Esra Ezmeci’nin Olay Yaratan Paylaşımları


Ünlü uzman psikolog Esra Ezmeci, kitaplarından yola çıkarak sosyal medyada takipçilerine tavsiyeler vermeye devam ediyor. Takipçileriyle yakın bir iletişimi olan Esra Ezmeci gelen soruları da yanıtlamaya devam ediyor. Takipçileri şok eden itiraflar da bulunsa da onlardan tavsiyelerini esirgemiyor. İtirafları yayınlayan Esra Ezmeci’nin bu paylaşımları çoğu zaman sosyal medya olay yaratıyor.
Esra Ezmeci’nin takipçilerinden gelen işte olay yaratan o itiraflar:
“6 yıl önce vefat etmiş birisine bir yıldır aşığım, her gün resimlerine bakıp fena oluyorum. Çözüm?”
“Eşim beni arkadaşımla aldattı ve ben eşimi affettim ama arkadaşımın bana bunu yapmasını hazmedemiyorum.”
Takipçilerinden gelen itiraflara önerilerde bulunan Esra Ezmeci’nin de kanını donduran bu itiraflar sosyal medya olay yarattı, görenlere bu kadar da olmaz dedirtti.

Esra Ezmeci’nin Olay Yaratan Paylaşımları

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat