Bir dönem Türk televizyon tarihinin en çok izlenme sayılarına ulaşan evlilik programlarında aradığı aşkı bir türlü bulamayan gelin adayı Hanife, ilk olarak Esra Erol’da Umut isimli gence talip olmuş fakat reddedilmişti. Ardından programda kalmak isteyen Hanife Esra Erol’da yaklaşık olarak 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetmişti.

Hanife Gürdal, sonunda kendine uygun bir eş bularak evlenebildi. Dün apar topar nikah masasına oturan Hanife Gürdal’ın fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile dünya evine girdiği ortaya çıktı. Düne kadar nikaha dair tek kelimelik bir paylaşım yapmayan, sadece bir kez sevgilisiyle fotoğraf paylaşımı yapan Hanife, nikah sonrasında eşiyle ilk pozunu paylaştı ve altına oldukça dikkat çeken bir mesaj yazdı.

Nikaha Saatler Kala Haber Verdi

Bir süredir fotoğraflarını çekmekte olan Kemal Ayvaz ile aşk yaşamaya başlayan Hanife Gürdal, dün apar topar nikah masasına oturarak Ayvaz ile dünya evine girdi. Her anını saniye saniye takipçileriyle paylaşan Hanife’nin, Instagram hesabına girerek her an nerede olduğunu görmek mümkünken, bugüne dek herhangi bir nikah paylaşımı olmadı. Nikaha saatler kala gittiği kuaför salonundan paylaşım yapan Gürdal, birkaç saat sonra evleneceğini söyleyerek herkesi şok etti.

Takipçileri Şok Oldu

Nikahın ardından eşiyle çekim yaptıran Gürdal, fotoğrafı Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak “Hanife Ayvaz diyeceksiniz” notu ekledi. Nikahın ardından sosyal medya hesaplarında soyadı sabit kalan gelin adayı Hanife’nin verdiği bu ani karar takipçilerini şok etti.

Nikah Elbisesi Tepki Topladı

Son günlerde yaptığı her paylaşımla magazin gündemine gelmeyi başaran Hanife, göğüs dekolteli nikah elbisesiyle yine tepkilerin hedefi oldu. Yakın zaman önce türbanını çıkaran Gürdal’ın nikah elbisesinin dekolteli olması sebebiyle takipçileri tarafından “sen de iyi açıldın, yazık” , “hiç utanmıyor musun” tarzında yorumlar gönderildi.