6 Mart 2024 18:32 Güncelleme : 6 Mart 2024 18:32

Bu saatten önce yemek yiyenler dikkat! Canan Karatay en uygun akşam yemeği saatini açıkladı

Bu saatten önce yemek yiyenler dikkat! Canan Karatay en uygun akşam yemeği saatini açıkladı

Türkiye'nin en ünlü profesörlerinden birisi olarak bilinen İç Hastalıkları ve Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay sağlıklı beslenme hakkında vatandaşı uyarmaya devam ediyor. Geçtiğimi günlerde Kanal D ekranlarının en beğenilen programlarından birisi olan Neler Oluyor Hayatta programında konuk olarak yer alan ünlü profesör kritik noktalara değindi. Programın sunucu koltuğunda yer alan Hakan Ural ile Hilal Özdemir ile birlikte canlı olarak bağlanan Canan Karatay kritik açıklamalarda bulundu. İşte Prof. Dr. Canan Karatay tarafından yapılan önemli açıklamalar...

Canan Karatay'dan uzak durun uyarıları!

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay sağlıklı beslenmeye dair birçok gündem açıklaması bulunuyor. Kısa bir süre önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına canlı olarak bağlandı. Hakan Ural ile Hilal Özdemir'in sunduğu programa canlı olarak bağlanan Canan Karatay renkli dakikalara yol açtı. Prof. Dr. Canan Karatay yaptığı açıklamada sağlıklı bir yaşam için konuşmalarda bulundu. Saat 7'den sonra bir şey yenmemesi gerektiğini vurgularken vücudumuza ve hücrelerimize doğal, sağlıklı, gerçek besin tercih ettiğinizde zaten acıkmayacağınızın altını çizdi.

Canan Karatay acıkınca yenilmesi gerektiğini de söyledi. Doğru zamanda yemek yemeye dikkat çeken profesör isim gece saatlerinde yemek yenilmesini hiç önermiyor. Antidepresan hakkında da konuşan ünlü profesör kesinlikle kullanmayı önermiyor. “Saat 7’den sonra bir şey yememek lazım” söyleyen İç Hastalıkları ve Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'ın antidepresan açıklamaları ise kullanıcılarını adeta şoke etti.

Canan Karatay'dan uzak durun uyarıları!

Bu ilacı sakın içemeyin!

Son zamanlarda herkese yazılan antidepresan ile ilgili Hakan Ural'ın sorduğu soruya Canan Karatay cevap verdi. Prof. Dr. Canan Karatay yaptığı açıklamada antidepresanın boş bir ilaçtan farkının olmadığını belirtti. Antidepresanların boş verilen ilaçlardan olduğunu binlerce hastada yapılmış fakat hiçbir farkın yaşanmadığını da vurguladı. Daha sonrasında yaptığı açıklamada antidepresanların çok tehlikeli olduğunu ve büyük bir bağımlılık yaptığını söyledi. Beynin biyolojisini bozduğu iddia edilen antidepresan ilacının intihara teşebbüslere neden olduğunun da altını çizdi.

Cinayet sebeplerinin arkasındaki gizli etken olduğu iddia edilen antidepresanların 5 yaşındaki çocuklara da verilmeye başlandığı söylendi. Türkiye ilaç firmalarının cenneti olarak andı. 

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

2 Yorum Yapılmış
  1. Saime

    Ağır depresyonsa hasta ne yapmalı

    23-11-2022 21:42
  2. Özlem

    Hocam her konuda cok haklı 👋

    23-11-2022 06:37