22 Haziran 2022 23:02 Güncelleme : 22 Haziran 2022 23:02

Bülent Ersoy Yeni Saç Rengiyle Çok Beğenildi! Değişimiyle Damga Vurdu Bu Albeni Hürrem Sultanda Bile Yok

Bülent Ersoy Yeni Saç Rengiyle Çok Beğenildi! Değişimiyle Damga Vurdu Bu Albeni Hürrem Sultanda Bile Yok

Bülent Ersoy saç rengini değiştirdi görenler adeta büyülendi. Uzun zamandır aynı saç rengiyle gördüğümüz Bülent Ersoy’un bu saç rengi sosyal medyada büyük bir yakın uyandırdı. Görenler Hürrem Sultan’a benzettiler.

Bülent Ersoy, yıllar sonra saç rengini değiştirdi. Koyu saç rengine alışkın olduğumuz Bülent Ersoy’un bu saç rengi gündeme damgasını vurdu. İmaj değişikliği yapan Bülent Ersoy’un yeni saç rengi çok beğenildi. Bu imaj değişikliğinin sebebi de oldukça merak edilenler arasında oldu. Sosyal medyaya damgasını vuran bu saç rengi koyu saçtan daha çok yakıştırıldı. İşte Bülent Ersoy’un saçındaki o büyük değişim…

Koyu Saçtan Kızıl Saça Geçti Görenler Bir Daha Hayran Oldular

Ünlü ses sanatçısı Bülent Ersoy, saç renginde bazen değişiklik yapsa da uzun zamandır onu koyu renk saçla görüyorduk. Bu koyu rengin ardından büyük bir değişime imza attı. Görenlerin Hürrem Sultan’dan daha güzel oldu dediği bu saç gündeme damgasını vurdu. Görenler adeta bayıldılar ve iltifatta bulundular. Hafta sonu Ankara’daki bir güzellik merkezinin açılışına katılan Bülent Ersoy, dualarla kurdeleyi kesti. Açılışta ihtişamlı takılarıyla herkesi kendine hayran bırakan Bülent Ersoy, milyonluk takılarıyla tüm gözleri üzerine çekti. Açılıştaki milyon dolarlık çantası da gözlerden kaçmadı.
Gündemde yeni imajıyla yerini alan Bülent Ersoy, sevenleri tarafından adeta iltifat yağmuruna tutuldu. 70 yaşındaki Bülent Ersoy’un bu değişimi adeta sosyal medyaya damgasını vurdu. Paylaşımına beğeniler yağarken birçok kişiden de çok güzel yorumlar aldı. Hayranları kızıl saçın çok yakıştığını dile getirdiler ve “ Hürrem görse kıskanır” yorumlarında bulundular.  

Koyu Saçtan Kızıl Saça Geçti Görenler Bir Daha Hayran Oldular

Bülent Ersoy’un Yeni Saçlarına Beğeni ve İltifat Yağdı

Hafta sonu Ankara’daki güzellik merkezi açılışında görüntülenen Bülent Ersoy’un ihtişamlı takıları ve çantası adeta herkesi kendine hayran bırakırken şimdi de saçları gündemde yerini aldı. Görenlerin hayranlıkla baktığı bu saçlar birçok kişi tarafından beğenildi. Koyu saçtan daha çok yakıştığını belirten sevenleri adeta fotoğrafın altına iltifat yağdırdılar. Görenler saçının hep böyle kalmasını istediler.

Bülent Ersoy’un Yeni Saçlarına Beğeni ve İltifat Yağdı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat