28 Haziran 2022 13:36 Güncelleme : 28 Haziran 2022 13:36

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Milyonluk Köy Evi! Yazlıklarını Görenlerin Gözleri Kamaşıyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Milyonluk Köy Evi! Yazlıklarını Görenlerin Gözleri Kamaşıyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin milyonluk köy evi görenlerin ağzını açık bıraktı. Karakaya köyüne yakın bir uzaklıkta olan bu köy evini en baştan dekore ettiriyorlar. İhtişamıyla görenleri büyüleyen bu köy evinin son hali merak ediliyor.

Ekranların sevilen ve beğenilen oyuncuları arasında yer alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in arkadaşlıkları Çalıkuşu dizisinde başladı. Kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan ikili 2017 yılında nikah masasına oturdular. İhtişamlı düğünleriyle sosyal medyaya damgasını vuran çiftin, evliliklerinden bir de Karan adından oğulları bulunuyor. İkinci çocuklarını kucaklarına almak için hazırlık yapan çiftin bu haberi de gündeme damgasını vurdu. İşte haberin detayları…

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinin Yeni Evleri Görenlerin Ağzını Açık Bıraktı

Ekranların başarılı oyuncuları arasında yer alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’İn yeni evleri adeta göz kamaştırdı. Milyonluk ev satın alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, evi yeniden dekore ettiriyorlar. Evleri dekore edilirken Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti de yazlıklarında tatil keyfi yapıyorlar.
800 yıllık tarihi bir öneme sahip olan Karakaya köyüne, yakın bir uzaklıkta yer alan bölgeden ev satın alan çift, evi yeniden dekore ettiriyorlar. 800 yıl önce korsanlardan korunmak için Gümüşlük yakınlarında olan bu köy, hayalet köy olarak anılıyor. Karakaya köyüne yakın bir uzaklıkta ev alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in bu evlerinin son hali oldukça merak ediliyor.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinin Yeni Evleri Görenlerin Ağzını Açık Bıraktı

İkinci Bebeklerini Kucaklarına Almak İçin Hazırlanıyorlar

İkinci defa anne ve baba olacak olan çift şimdilerde ikinci bebekleri için hazırlığa başladılar. 2.5 aylık hamile olan Fahriye Evcen bu mutlu haberi sevenlerine duyurdu. Gündeme damgasını vuran bebek haberinden sonra çiftin milyonluk evleri de gündemde yerini aldı. Karakaya köyüne yakın bir uzaklıkta olan bu evi tekrardan dekore ettiriyorlar. Çiftin evleri dekore edilirken kendileri de yaz tatilinin keyfini çıkartıyorlar. Çiftin evlerinin son hali çok merak edildi.

İkinci Bebeklerini Kucaklarına Almak İçin Hazırlanıyorlar

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış