Geçenlerde eski eşinin yeni sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafı beğenen Burcu Esmersoy, sosyal medyada tepkileri üzerine çekmişti. Magazine açık ara konu olan Berk Suyabatmaz ve oyunculuk yapan sevgilisi Berrak Tüzüataç, hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulunan Esmersoy söylediklerine eklemeler yaptı. Suyabatmaz ise açıklamalara sessiz kalmayarak, Esmersoy’a göndermede bulundu.

“Birlikte Harika Görünüyorlar”

2018 yılındı New York’ta evlenen iş adamı Berk Suyabatmaz ile 1 yıllık evliliğin sonunda anlaşmalı olarak ayrılmışlardı. Sosyal medyada eski eşinin yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaşımını beğenen Esmersoy, sosyal medyada çok fazla eleştirilmişti. Bu eleştirilere yanıtını Hasköy Tersane defilesinde vermişti. “İkiside birlikte geçirdiği eğlenceli vakti paylaşmak istemiş, bense sosyal medyada takip ettiğim kişilerin fotoğraflarını beğenmenin üzerine düşünüyorum. Bu anlamda beğenmemek uygun olmazdı. Bana göre harika görünüyorlar.” Cevabını verdi.

Burcu Esmersoy Pes Dedirtti

Muhabirlerin verdiği soruları özenle yanıtlayan Esmersoy, gelen “Düğünlerine davet etseler gider misiniz?” sorusuna şok yanıt verdi. “Davet ederlerse elbette giderim neden gitmeyeyim. Düğün olsun hemen giderim.”

Şok Cevaba Karşılık Sosyal Medya Paylaşımı Geldi

Eski eşinin yaptığı röportajdan rahatsız olduğunu yine bir paylaşımla ifade eden Berk Suyabatmaz, “Artık kabak tadı vermeye başladı. Lütfen herkes kendi işine baksın.” Cevabını verdi.