Delibal’dan sonra 5 yıl ardından ilk kez bir filmde oynayacak olan ünlü oyuncu/manken Çağatay Ulusoy, Mücadele Çıkmazı’nın Cihangir’deki çekimlerinde çöp toplarken görüntülendi.

Kariyerine model olarak merhaba diyen Çağatay Ulusoy kısa sürede genç kızların kalbini çalmıştı. Medcezir dizisinde Serenay Sarı Kaya ile başrolü paylaşan Ulusoy rol arkadaşı ile birlikte gerçek çıkışını yakalamıştı. Delibal filminde sergilediği oyunculuk ile beğenileri üzerine toplayan Çağatay Ulusoy, “yakışıklı” sıfatının yanına “iyi oyuncu” yıldızını da eklemişti. 5 yıl aradan sonra ilk kez bir sinema filmi için kamera karşısına geçen Ulusoy’un Mücadele Çıkmaz’ı filmi şimdiden hayranları tarafından çok merak ediliyor. Filminden bir sahne için Çağatay Ulusoy, çöp toplayıcısı kılığına girdi.

Netfilx İle Başarılı Bir Proje Gerçekleştirdi

Ülkemizde çok sevilen Amerika merkezli dijital yayın platformu Netflix’in Türkiye’de ilk çektiği dizi olan Hakan: Muhafız dizisinde başrolü yani kahramanı canlandıran Ulusoy, rolüne çok çalışmış ve hakkını vermişti. Dizi Türk izleyişinin alışık olmadığı bir yapıda “Fantastik” türünde bir yapım olduğu için sosyal medya da çok eleştirilmişti. Buna rağmen bir çok insan sosyal medya da Çağatay Ulusoy’un oyunculuğunu beğendiğini dile getirmişti.

Mücadele Çıkmazı Filmi Konusu

Mücadele Çıkmazı filmi aksiyon dolu bir macera filmi olacak. İstanbul’da başlayacak olan macerada zengin bir işadamının hem mafya ile hemde uluslar arası baronlarla mücadelesine bir de aşk eklenince ortaya harika bir film çıkacak gibi gözüküyor.