Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel ünlü Çağla Şıkel, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafının altına yapılan “Kırbaç fanteziniz var mı?” yorumuna samimi bir yanıt verdi. Çağla Şıkel, takipçisinin merak ettiği defileye kırbaçla çıkma konusunu esprili bir şekilde yanıtladı.

Kısa süre önce bir takım sağlık problemleriyle karşı karşıya gelen ve bir süre boyunca hastanede tedavi altında tutularak eve çıkarılan Çağla Şıkel, takipçisine böyle bir fantezisi olmadığını fakat bunun tam da “sizin fanteziniz” diyerek onun fantezisi olduğunu söyledi.

Şıkel tarafından verilen bu yanıtı hayranları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Olay Twitter’da da gündeme geldi.

Kırbaçla Çıkmıştı

Türkiye’nin en ünlü modellerinden biri olan Çağla Şıkel, bir defileye eline aldığı kırbaçla birlikte çıkmıştı.

Çağla Şıkel Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde katılım gerçekleştirdiği Mercedes Benz Fashion Week İstanbul defilesinde ani bir şekilde fenalaşan ve bunun sonrasında hastaneye kaldırılan Çağla Şıkel, oldukça merak edilmişti. Sık sık magazin gündeminde kendine yer edinen Çağla Şıkel kimdir? İşte hakkındaki tüm detaylar…

2 Ocak 1979 tarihinde doğan Çağla Şıkel, İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Sunucu ve mankendir. Asuman Şıkel’in kızı olan Çağla, 1985 yılında İstanbul’da ilkokula başlamıştır. Ardından 4.sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarına katılmış ve burada bale eğitimi almıştır.

Yıl 1993 olduğunda Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarının Ortaokul bölümünden mezun olan Şıkel, 1993 ila 1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Lise Öğrenimine devam etmiştir. Yıl 1997’yi gösterdiğinde burada yüksek lisans eğitimine başlayan güzel model, 1999’da mezun olarak okul maratonunu sonlandırmıştır.

Konservatuvar öğrenimi esnasında Atatürk Kültür Merkezi’nde sözleşmeli personel olarak çalışmıştır. Çocuk oyunları ve müzikallerde sık sık yer alarak kendini geliştirme fırsatı elde etmiştir.

Dizi hayatı 2004 yılında Cennet Mahallesi ile başlayan ve burada Sultan karakterine hayat veren Şıkel, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan “Dansa Var mısın?” isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. Şıkel, Avrupa Yakası’nda da rol almıştır.