İstanbul, Beşiktaş’ta meydana gelen bu olay da düğün organizasyonu ile uğraşan şirketin patronu, çalışanına cinsel saldırıda bulundu.

Organizasyon firması yöneticisi Mustafa Y., çalışanları olan K.C ve P.E. isim genç kızlara otelin içinde zorla tecavüz girişiminde bulundu. Zor kurtulduklarını söyleyen kızlar, Mustafa Y.’yi şikayet edip, tutuklatarak cezaevine girmesi için uğraştılar.

Yardıma Otel Çalışanı Koştu

Aşırı alkollü olduğu belirtilen adam, ilk önce K.C.’ye tecavüz girişiminde bulunmuş. Kolundan sıkarak zorla otel odasına sokmaya çalıştığını söyleyen genç kız bir otel çalışanının yardım etmesi sonucu elinden kurtulduğunu belirtti.

Yarım Saat Arayla Tecavüz Girişiminde Bulunması Yuh Dedirtti

Amacına ulaşamayan Mustafa Y. ikinci tecavüz girişimini yarım saat sonra gece 03,10 sularında yine çalışanı olan P.E.’ye gerçekleştirmeye çalıştı. Genç kızın açıklamasına göre otelin girişinde karşılaşıp, bir şey konuşmak bahanesiyle tuvaletlerin olduğu koridora götürdü. Kızı zorla öpmeye çalışan patron, kendisine izin vermeyen kıza şiddet uygulayarak serbest bıraktı.

Yaşadıklarını sosyal medya üzerinden paylaştığı olaydan sonra, ilk olarak doktora darp raporu için gidip, sonra da savcılığa suç duyurusu yaptılar. Derhal harekete koyulan polis, Mustafa Y.’nin adresine baskın düzenleyerek, adamı gözaltına aldı. Mahkemeye gönderildikten sonra cezasını bulan Mustafa Y. tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Geçen haftada buna benzer yaşanan tecavüz girişimi de yuh dedirtmişti. Gece kulübünde çalışan bir kadın, patronu tarafından zorla tuvalete çekilerek tecavüze maruz kalmıştı. Kadının çığlık atması üzerine, kulüp çalışanları tarafından yardım edilen kadın şikayette bulundu. Bu yöneticide aynı şekil gözaltına alınıp, mahkemeye sevk edildi.