Manisa’da 18 yaşında olan bir şahıs, annesini tam 15 bıçak darbesiyle ağır bir şekilde yaraladı. Annesini bıçaklayarak hayati tehlikeye sahip bir şekilde hastaneye kaldırılmasına sebep olan Kaan A. isimli şahıs, polis merkezindeki işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte tutuklanarak Salihli Kapalı Cezaevi’ne atıldı.

15 Bıçak Darbesiyle Yaraladı

Ailesinden ayrı bir şekilde ikamet etmekte olan Kaan A. isimli 18 yaşındaki şahıs, dün saatler 20.00’ı gösterdiği esnada, 53 yaşındaki annesi Ummuhan A.’nın Seyitali Mahallesi, Kula Eski Sanayi Sitesi yakınlarında yer alan evinin önüne geldi.

Kaan A. yapılan iddialara göre annesini aradı ve aşağıya inmesini istedi. Bunun üzerine dışarı çıkan anne, oğlu tarafından 15 bıçak darbesiyle ağır yaralandı.

Ummuhan A. aldığı bıçak darbeleri sonucunda binanın önünde kanlar içerisinde yere yığılırken, oğlu ise olay yerinden koşarak uzaklaştı. Ummuhan A.’nın feryadını duyan çevredeki vatandaşlar hemen polis ve ambulans ekiplerini aradılar.

Kaan A. isimli cani evlat, olayın ardından geçen kısa bir sürenin sonunda Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip, olayı itiraf ederek teslim oldu. Kaan A., polisteki işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte dün öğle saatlerinde mahkemeye sevk edildi. Çıkarıldığı mahkeme tarafından 3 saat boyunca savunması alınan Kaan A., ardından tutuklu yargılanmak üzere Salihli Kapalı Cezaevi’ne atıldı.

İfadesi Kan Dondurdu

Annesinin, babasından boşanmasıyla birlikte farklı bir adamla evlenmesiyle büyük bir şok yaşadığını aktaran Kaan A.’nın, ailevi sebeplerden dolayı annesini defalarca kez uyardığını fakat annesinin bu uyarıları dinlemediğini, korkutma amacıyla böyle bir şey yapığını aktardı.