22 Eylül 2022 14:30 Güncelleme : 22 Eylül 2022 14:30

Cem Belevi'den büyük bomba! İrem Derici'den aldığı kolyeyi Bircan Bali'ye hediye etti

Cem Belevi'den büyük bomba! İrem Derici'den aldığı kolyeyi Bircan Bali'ye hediye etti

Cem Belevi, İrem Derici’nin iade ettiği kolyeyi Bircan Bali’ye mi taktı. Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından gözler Bircan Bali ve Cem Belevi’ye çevrildi. Cem Belevi hakkındaki bu bomba iddia gündemi derinden salladı.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Cem Belevi ve İrem Derici geçtiğimiz aylarda ihanet iddiası yüzünden olaylı bir şekilde ilişkilerini noktalamışlardı. Uzun süre gündemden düşmeyen Cem Belevi yeni bir aşka imza attı. Cem Belevi, Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu olan Bircan Bali ile aşk yaşamaya başladı. Bu aşk gündemde büyük ses getirirken, şimdi de Cem Belevi hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İrem Derici’nin Cem Belevi’ye iade ettiği kolyeyi, yeni sevgilisi Bircan Bali taktı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Cem Belevi hakkında bomba iddia


Bir ayrılıp bir barışan Cem Belevi ve İrem Derici çifti geçtiğimiz aylarda ilişkilerini olaylı bir şekilde bitirmişlerdir. Cem Belevi hakkında çıkan ihanet iddiaları gündemi derinden sallarken, Cem Belevi’nin manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı yönünde iddialar ortaya çıktı. Bu iddiaların ardından İrem Derici sessiz kalamadı ve sosyal medya hesabından; “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dinlenmeler” ifadelerini kullanarak bir paylaşımda bulundu.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış