Bundan 17 yıl önce, Türk siyasetinde oldukça ses getiren bir isim olan ve verdiği -o döneme göre- muhteşem vaatlerle dikkat çeken Cem Uzan, şirketlerine el koyulduğundan dolayı, Türkiye’den Fransa’ya geçiş yapmıştı.

Türkiye’ye tekrar geri dönüş yapacağı noktasında bir duyuru yapan Uzan, şahsına yönelik kumpas kurulduğunu iddia ederek, adı yeni parti iddialarıyla sık sık gündeme gelen Ali Babacan ve Abüllatif Şener’i direkt olarak isim vererek suçlamıştı.

Sosyal medyada açık bir şekilde, isim vererek konuşmalarına devam eden Cem Uzan, Türkiye’deki en gizli FETÖ’cünün Ahmet Necdet Sezer olduğunu açıkladı. “Devamı Gelecek” notuyla ise dikkatleri üzerine topladı.

Uzan Sosyal Medyayı Salladı!

Kısa süre önce Türkiye’ye tekrardan geleceğini açıklayan ve gözleri üzerine dikmeyi başaran Cem Uzan, Resmi Twitter hesabı üzerinden sık sık paylaşım yapıp, gündem olmaya devam ediyor. Ünlü siyasetçi Uzan tarafından yapılan söz konusu paylaşımda, Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsünün Ahmet Necdet Sezer olduğu bildirildi. Yapılan bu iddia sosyal medyayı salladı. Uzan’ın bu iddiasına Ahmet Necdet Sezer’in direkt olarak fotoğrafını da eklemesi ve Tweet sonuna “Devamı gelecek…” yazması dikkat çekti.

Büyük Kumpas İddiası!

Ünlü siyasetçi ve iş adamı olan Cem Uzan, birkaç gün önce yaptığı sosyal medya paylaşımında, ailesine bir kumpas kurulduğunu iddia etmiş ve bu kumpasın şuanda yeni partiyle birlikte sık sık isimleri anılan Ali Babacan ve Abdüllatif Şener tarafından gerçekleştirildiğini söyleyerek gündeme gelmişti.