Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin arasındaki ilişki bir buçuk yılın ardından bitmişti. Bunun üzerine kendisinden 18 yaş küçük olan Serenay Sarıkaya ile aralarında aşk iddiaları çıkmıştı.

Yunanistan’da çekilen resimler ile beraber tatil yaptıkları görülen çift hakkında tüm medyayı sallayan bir iddia ortaya çıktı. Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın evleneceği yönünde haberler yapıldı. Bu haberler üzerine çiftten bir açıklama gelmese de, hayranları şimdiden şaşkına döndü.

Evlenecekleri Yönünde İddialar Çıktı

İddia edilen habere göre: Yaşadıkları sürpriz aşk ile magazin gündeminde zirvede olan çift, evlenme yönünde kararlar aldıkları hakkında haberlerin yayılması ile hayranlarını şaşkına çevirdi. Haberlerde Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın yakın bir zaman içerisinde nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Evliliğe Olumlu Bakmıyordu

Cem Yılmaz’ın, 2012 yılında Ahu Yağtu ile evlendiği biliniyordu. İlişkilerini istedikleri gibi yürütemeyen çift boşanma kararlarını açıklayarak, evliliklerinden bir yıl sonra boşandı. Diğer bir yandan ise oyuncu Kerem Bursin ile 3 senelik aşkı biten Serenay Sarıkaya, yapılan röportajlarda evliliğe olumlu bakmadığını söylemişti.

Alice Müzikali’nde Fark Etti

Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile 2018’de aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz yılın ekim aylarında Serenay Sarıkaya’nın başrolünü üstlendiği, Alice Müzikali’ni izlemeye giden çiftin ilişkileri orada zedelendi. Cem Yılmaz’ın, Sarıkaya’ya ilgi duyduğunu fark eden Defne Samyeli, aşkını sonlandırdı.

Atina’daki Görüntüleri Doğruladılar

Atina’da görüntülenen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilişkilerine dair yapılan iddiaları doğrulamıştı. Ancak beraber fotoğraflar paylaşmayan ikili, basından uzak bir aşk hayatı yaşamaya karar aldılar.

“Ben Bilmiyormuşum”

Defne Samyeli ihanete uğradığı yönünde açıklamalar yaptı. Açıklamalarında, “Ben farkında değilmişim, ihtimal dahi vermemiştim, önümdeki olaya görmemişim. Hiç konduramadım.” şeklinde ifadelerde bulundu. Bu açıklaması ile sevenlerinden binlerce destek mesajı aldı.