Ceset Çıkan Binada Koku Çilesi: Herkes Eli Burnunda Geziyor…

Ceset Çıkan Binada Koku Çilesi: Herkes Eli Burnunda Geziyor…
19.07.2019 - 16:53
141
A+
A-

İstanbul Fatih’te birkaç gün önce elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde cansız beden bulunan apartmanda kokunun önüne geçilemedi. Apartman sakinleri koku sebebiyle evlerine giremediklerini açıklayarak çocukların hasta olmasından dolayı korktuklarını ifade edip yetkililerin yardım etmesini istedi.

Bir apartman sakini ise hiç kimsenin apartmana girip çıkamadığını, apartmanı sinek bastığını, kendi imkanlarıyla kireç döktüklerini fakat çözüm bulamadıklarını söyledi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Fatih Karagümrük Zeynel Ağa Sokak’ta yer alan bir apartmandan oldukça kötü kokular gelmesinden dolayı vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. Olayın yaşandığı binaya gelen polis ekipleri ve diğer ekipler yaptıkları çalışmalar sonucunda kokunun bir daireden geldiğini tespit ettiler.

Daireye giren polis ekipleri elleri ve ayakları koli bandı ile bağlanmış bir ceset buldular. Cesedin 60 yaşındaki Muhittin Yıldız’a ait olduğunu ve yaklaşık olarak 1 hafta önce öldürüldüğü tespit edildi. Yapılan incelemeler sonucunda ceset evden taşındı.