28 yaşındaki Frankie Considine, yaşamını İngiltere’de sürdürüyor. bir çocuğa sahip olan genç kadın hayatını modellik mesleği adamış ve bu yönde geçimi sağlıyor. Frankie, anne ve babasının boşanmasının ardından kendisinde bir değişiklik olduğu fark etmiş.

“Arkadaşlarımla Planlarımı İptal Etmek Zorunda Kalıyorum”

Başarılı bir sosyal hayatı bulunan Frankie, arkadaşları tarafından, dost canlısı, eğlenceli ve komik olarak tanınıyor. Frankie, sekse karşı olan bağımlılığı yüzünden arkadaşları ile yaptıkları planları iptal etmek zorunda kaldığını ve iş yerinden hastayım bahanesini kullanarak izin isteme durumuna düştüğünü söylüyor.

130 Farklı Erkekle Beraber Olduğunu İtiraf Etti

Bugüne kadar toplam 130 kişi ile birlikte olduğunu belirten Frankie, oldum olası kıvrımlı bir kadın olduğunu ve kendiyle vücudunu olduğu gibi sevmeye çalışırken, cinsel ilişkiye karşı olan bağımlılığını keşfettiğini söylüyor.

“Cinsel İlişkiye 14 Yaşında başladım”

Depresyon tedavisi görmek için gittiği psikolog tarafından, cinsel ilişki bağımlılığı teşhisi konulan Frankie, cinsel ilişkiye 14 yaşında başladığını belirtip, ilişkisinin 4 yıl boyunca sürdüğünü anlatıyor.

Frankie’nin ilişkisinin sonlanmasına neden olan şey ise, sadakatsizliği olmuş. Kanser tedavisi gören annesinin ölümünden sonra, kendinin iyice zıvanadan çıktığını itiraf ediyor. İçki ya da uyuşturucu maddelere herhangi bir bağımlılığının olmadığını söyleyen Frankie; annesinin boşluğunu, cinsel ilişkiye girerek kapatmaya çalıştığını söylüyor.

“3 Yıl İçinde 80 Farklı Erkekle Beraber Oldum”

Annesi yaşamını yitirdikten sonra, 3 yıl içinde 80 farklı erkek ile cinsel ilişki yaşadığını itiraf eden genç kadın, özellikle 21. yaş gününde kontrolden çıktığını ve bir gece içerisinde  4 farklı erkekle beraber olduğunu açıkladı.

“Gurur duymadığım şeyler yaptım” şeklinde ifadede bulunan genç kadın, hastalığının arkasına sığınmak istemiyor. Ancak hayatını düzene sokmak için de bir şey yapmadığını belirtiyor.

“Bu benim seçmiş olduğum yaşam tarzım değil. Bu benim hastalığım.” diye açıklamada yapan Frankie Considine, arkadaşları tarafından çok fazla destek gördüğünü ve bu sayede hastalığının iyiye gittiğini belirtiyor.