Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Önemli Açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Önemli Açıklama!
05.08.2019 - 10:39
67
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, faizlerin düşmesi beraberinde enflasyondaki gerilemenin de devam edeceği bilgisini verdi. İttifakla ilgili olan MHP ile güç birliğinin devam edeceğini aktaran Erdoğan, Cumhur İttifakı olarak yeni reformlar altına imza atacaklarının duyurusunu yaptı.

Erdoğan, AK Parti Bursa İl Başkanlığı Teşkilat Yemeği’nde çok önemli açıklamalar altına imza attı. Erdoğan, Bursa’nın bir kez daha tercihini AKP’den yana yaptığını ifade ederek, gelecek 4 yıl içerisinde seçim yapılmayacağını belirtti. Bu dönemin taşıdığı önemin oldukça farkında olduklarını da ifade ederek, milletin sandıkta verdiği mesajları doğru yorumlayarak üzerlerine düşen her türlü görev ve sorumluluğu yerine getirecek olduklarını vurguladı.

Gelecek süreçte 4-5 yıllık seçimsiz bir dönem olduğunu anlatan Erdoğan, AK Parti’nin Türk siyasetine damga vurabilmesinin, fırsat penceresini nasıl kullanacağına bağlı olduğunu belirterek, seçimsiz dönemin, Türkiye’yi geliştirmesini ve AK Parti’de yenilenme ve birleşmenin meydana gelmesini beklediklerini aktardı.

Milletin sandıkta vermek istediği mesajı aldıklarını anlatan Erdoğan, bunu en doğru şekilde okuyup gerekli her şeyi yapacaklarını da sözlerine ekledi.

MHP ile güç birliğine devam edeceklerini açıklayan Erdoğan, Türk demokrasisine güç kazandıracak olan yeni reformlar altına Cumhur İttifakı olarak çekinmeden imza atacaklarını da söyledi.