22 Eylül 2022 22:33 Güncelleme : 22 Eylül 2022 22:33

Demet Akalın’dan Miss Turkey yarışmasına torpil iması! Neşe Erbek sessiz kalmadı

Demet Akalın’dan Miss Turkey yarışmasına torpil iması! Neşe Erbek sessiz kalmadı

Yarışma programlarını sıkı şekilde takip ettiği bilinen Demet Akalın, bu sefer Miss Turkey 2022 yarışması hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Akalın, eski Türkiye Güzeli Neşe Erberk’in jüri üyelerini etkileyerek kızını dereceye soktuğu iddialarını ortaya attı. Bunun üzerine Erberk, Demet Akalın’ın çok talihsiz bir açıklama yaptığını ifade ederek torpil iddialarına yanıt verdi. İşte, Miss Turkey 2022 yarışması hakkında Demet Akalın ve Neşe Erberk’in yaptığı yorumlara dair merak edilen tüm detaylar.

Survivor yarışması için yaptığı yorumlarla sosyal medya platformlarında oldukça popüler hale gelen Demet Akalın, şimdide Miss Turkey yarışması için torpil imasında bulundu. Demet Akalın’ın favori ismin Zeynep Elif Özal dereceye giremeyince sosyal medya hesabı üzerinden, ‘’Şu kızı nasıl harcadınız? Bilgi yarışması değil ki bu!’’ diyerek programda bir torpil olduğunu üzerine tepki gösterdi. Akalın’ın paylaşımının ardından 1983’te Türkiye Güzel seçilen Neşe Erberk, üçüncü olan kızıyla ilgili torpil iddialarına yanıt verdi. İşte, Demet Akalın’ın başlattığıMiss Turkey 2022 yarışmasındaki torpil tartışmalarına dair merak edilen tüm detaylar.

Demet Akalın Miss Turkey 2022 yarışmasında torpil olduğunu ifade etti!

Sosyal medya hesabını çok aktif şekilde kullandığı bilinen Demet Akalın, Survivor yarışmasının bitmesiyle Miss Turkey hakkında yorumlar yapmaya başlamıştı. Kendi favorisinin Zeynep Elif Özal olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, Özal’ın dereceye girememesinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden torpil iddialarında bulundu. Akalın, yaptığı paylaşımda eski dünya güzeli Neşe Erberk’in kızı Selin Erbek Gurdikyan’ın üçüncü olmasını ‘’jüriyi etkilemek’’ olarak nitelendirdi. İddiaların hedefinki isim Neşe Erberk, zaman kaybetmeden Akalın’a cevap verdi.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat