8 Ağustos 2022 19:36 Güncelleme : 8 Ağustos 2022 19:38

Demet Özdemir gelinlikli kareleriyle herkesi büyüledi! Gelinlik seçimi hayran bıraktı

Demet Özdemir gelinlikli kareleriyle herkesi büyüledi! Gelinlik seçimi hayran bıraktı

Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir yine olay oldu. Gelinlik pozları ise çok beğeni aldı. Evlilik ile alakalı açıklama yapan Demet Özdemir o soruya yanıt vermedi...

Kısa süre sonra şarkıcı Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir yine sosyal medyada olay oldu. Güzel isim gelinlik paylaşımları ile gündemin sıcak isimlerinden bir tanesi olan güzel oyuncu şu dönemde hem oyunculuk işlerini hem evlilik ile alakalı çalışmalarına devam ettiriyor. Daha öncesinde yapmış olduğu açıklamada gelinlik ile ilgili hayallerini olmadığını ve hayatı boyunca her zaman çalıştığını dile getirdi.

15 yaşından beri çalışıyorum

 Demet Özdemir yaptığı açıklamada “15 yaşından beri çalışıyorum. Bu nedenle hiç düğün dernek gelinlik falan hayal etmedim.” ifadelerini kullanmıştı. Demet Özdemir muhabirlere vermiş olduğu açıklamada setlerde çok yoğun çalıştıklarını ve bu nedenle de özel işlerini molalarda ve izinli olduğu günlerde yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyorken güzel oyuncu “çok yorucu bir dönemdeyiz ancak tatlı bir telaş yeni film çekimleri ve dizi çalışmaları tam gaz devam ediyor.” ifadelerini kullanmıştı. Kısa süre içerisinde Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlıklarını tamamlayıp nikâh masasına oturacak güzel isim vermiş olduğu gelinlik pozları ile de olay oldu.

15 yaşından beri çalışıyorum

Oğuzhan Koç'a aşkını ilan etti

Sosyal medyanın ilgisini çeken çok sayıda insan yorum ve beğeni yaptı. Oğuzhan Koç ile olduğundan dolayı son derece şanslı olduğunu dile getiren güzel oyuncu kesinlikle ruh ikizini bulduğunu ve düğünde de sevdikleri insanları ile birlikte olacaklar için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Oğuzhan Koç'a aşkını ilan etti

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış