24 Şubat 2022 10:30 Güncelleme : 24 Şubat 2022 11:56

Demet Özdemir’in Elbise Fiyatı Yüzüğü Geçti! Oğuzhan Koç Bile Aldığı Yüzükten Utandı! İşte O Elbisenin Fiyatı!

Demet Özdemir’in Elbise Fiyatı Yüzüğü Geçti! Oğuzhan Koç Bile Aldığı Yüzükten Utandı! İşte O Elbisenin Fiyatı!

Aşk Taktikleri adlı dizide sevişme sahneleri nedeniyle sevgilisi Oğuzhan Koç'tan tepki alan Demet Özdemir, ilişkisini bitirme kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde barışan ikili, evlilik yolunda ilk adımı attı. Oğuzhan Koç, sevgilisi Demet Özdemir'e 14 Şubat tarihinde evlenme teklifi etti. Geceye Özdemir'in kıyafeti damga vurdu. Elbisenin fiyatını duyanlar adeta şok geçirdi. İşte, ikili hakkında merak edilen tüm detaylar.

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz günlerde tekrar barışma kararı almıştı. Ayrıca Demet Özdemir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldığını da sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu. Şimdilerde ikilinin evlilik yolunda yoğun bir hazırlık yaptıkları iddia ediliyor.

Bazı sevişme sahneleri yüzünden sevgilisinden tepki gören ve ilişkisini bitirme kararı alan Oğuzhan Koç,, ayrılığa dayanamadı. Tekrar barışan çift, bu sefer hızını alamayarak evlilik yolunda adım attı. Sosyal medya hesapları üzerinden kavuştuklarını resmen bildiren çift, pozlarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Ayrıca Demet Özdemir’in evlilik teklifi sırasında giydiği elbisenin fiyatı ise duyanların ağzını açık bıraktı.

Demet Özdemir’in Elbisenin Fiyatı Gündem Oldu!

Aşk Taktikleri adlı dizide sevişme ve öpüşme sahneleri nedeniyle Demet Özdemir ile birlikteliğini sonlandırma kararı alan Oğuzhan Koç, ayrılığa fazla dayanamadı. İkili, tören gibi bir buluşma eşliğinde tekrar barıştı. Ayrıca Oğuzhan Koç, 14 Şubat tarihinde güzel oyuncuya evlenme teklifi etti. Geceye Demet Özdemir’in kıyafeti damga vurdu.

Demet Özdemir, evlilik teklifi aldığı özel gece için siyah bir elbise tercih etmişti. Göğüs dekoltesiyle çok iddialı duran kıyafet, fiyatıyla herkesi şaşkınlığa uğrattı. Ünlü oyuncunun özel gece için tercih ettiği elbiseye tam 17 081 lira ödediği öğrenildi. Demet Özdemir yaptığı açıklamada elbisesini evlilik teklifi gecesi için özel olarak diktirdiğini açıkladı. Bir kıyafet için verilen bu bedel, vatandaşların adeta şok geçirmesine neden oldu.

Sosyal Medya Evlilik Haberiyle Yıkıldı!

Oyunculuklarıyla olduğu kadar sosyal medyada da güçlü isimler olarak kabul edilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, aşk pozlarını kalp emojisi ile paylaşıp tüm takipçilerine barıştıklarını ifade ettiler. Paylaşımların ardından sosyal medya adeta yıkılmaya başladı. İkilinin sevenleri, binlerce yorum atarak mutlu çifti kutladı. Ayrıca ünlü isimlerden gelen tebrik mesajları da gözlerden kaçmadı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi, yakın bir zamanda evleneceklerini resmen doğruladı. İkiliye yakın isimlerden gelen bilgilere göre yazın yapılacak rüya gibi bir düğünle ünlü çift dünya evine giriyor. Şimdilerde iki ismin takipçileri de taraflardan gelecek güzel haberleri dört gözle beklemeye başladı. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış