15 Şubat 2022 15:30 Güncelleme : 15 Şubat 2022 14:53

Demet Özdemir ve Serenay Sarıkaya Sınıfta Kaldı! Özge Yağız Hepsinin Tahtını Salladı!

Demet Özdemir ve Serenay Sarıkaya Sınıfta Kaldı! Özge Yağız Hepsinin Tahtını Salladı!

Top Face Handsome and Beautiful adlı yarışma sonucunda Türkiye'nin en güzel yüzlü isimleri belli oldu. Listede 6 Türk yer alırken birinciliği Hande Erçel ve Kerem Bürsin paylaştı. Bu isimlerin yanı sıra listeye bu sene dahil olan ünlü isim, tartışmalara yol açtı. O isim, Hande Erçel'e rakip olacak gibi gözüküyor. İşte, Hande Erçel için krize neden olan listenin tüm ayrıntıları.

Top Face Handsome and Beautiful adlı güzel yüzlü ünlü isimlerin seçildiği yarışma nihayet sonuçlandı. Yarışmada 2022’de öne çıkan isimler de belli oldu. Listede Kerem Bürsin ve Hande Erçel ilk sıralarda yer alırken Hande Erçel’den farklı olarak yer alan tek kadın ünlü isim tartışmalara yol açtı.

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen Hande Erçel, çoğu zaman farklı isimlerle birlikte anılıyordu. Bu durum Top Face Handsome an Beautiful isimli yarışmada da ortaya çıktı. Öyle ki Hande Erçel için Demet Özdemir ve Elçin Sangu’dan sonra yeni bir rakip çıktı. Türkiye’nin en güzel yüzlü ünlüleri arasında gösterilen isim, tartışmaları da beraberinde getirdi. İşte, yarışma ve ünlü isimlere rakip olarak gösterilen kişi hakkında merak edilen tüm detaylar.

Hande Erçel’e Rakip Olarak Gösterilen İsim Belli Oldu!

Special Awards tarafından düzenlenmekte olan ‘’Top Face Handsome and Beautiful 2022’’ yarışmasının son listesi açıklandı. Bu yıl, listeye girmeyi başaran 6 Türk ünlü isim, magazin gündemine bomba gibi düştü. Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir gibi isimlerin yer alamadığı listede Hande Erçel’in yanı sıra şok bir isim daha yer aldı.

Top Face Handsome and Beautiful yarışmasında Hande Erçel’in yanı sıra Özge Yağız’da en güzel yüzlü isimler arasında yer aldı. Bu durum, Hande Erçel ile Özge Yağız arasında bir rekabetin doğabileceğini de işaret etti. Şimdilerde iki güzel oyuncunun takipçileri, ikili arasındaki gelişmeleri dört gözle bekliyor. 

Listede Yer Alan Diğer İsimler de Belli Oldu!

Söz konusu listede zirvenin sahibi olarak gösterilen isim Kerem Bursin olurken kadınlarda ise liderliği Hande Erçel aldı. Listenin sürpriz ismi Özge Yağız 21.ci olurken Gökberk Demirci 46.cı, Burak Özçivit 97.ci ve Aras Bulut İynemli ise 98.ci sırada yer aldı. Listede Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir yer almazken ünlü isimlerin bu duruma nasıl bir yorum yapacakları merak konusu oldu. Ayrıca listenin sıralamasındaki isimler arasında bir rekabet oluşacağı da magazin gündemine bomba gibi düştü.

Listenin Açıklanmasının Ardından Sosyal Medya Adeta Karıştı!

Top Face Handsome and Beautiful adlı yarışmada yer alan isimler belli olurken yer almayan isimlerin takipçileri ortalığı birbirine kattı. Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir’e haksızlık yapıldığını düşünen fanlar, sosyal medya hesapları üzerinden listeyi reddettiklerini açıkladı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranları ise büyük bir mutluluk yaşarken listenin çok doğru şekilde açıklandığını iddia ettiler. Şimdilerde tarafların liste hakkında nasıl bir açıklama yapacakları merakla bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış