Denizli’nin Pamukkale ilçesinde alacak verecek davası kanlı bitti. 7 bin lira alacağı olduğunu öne süren Hüseyin Arslan, Ramazan Küçük’ün evine giderek alacağını istedi. İkili arasında tartışma yaşandı. Tartışma sonucunda Arslan, silahını çekerek Ramazan Küçük’e 2 el ateş etti.

Küçük’ü başından vurarak öldüren Arslan, olaydan bir süre sonra intihar etti. Hüseyin Arslan’ın, daha öncede iş yerinde Veli Akpınar ve Mustafa Akpınar adındaki kişileri de öldürdüğü ortaya çıktı. Dehşete düşüren cinayet dün akşam saatlerinde saat 20.00 sıralarında meydana geldi.

Küçükdere Mahallesi’nde yaşanan cinayette Arslan, 7 bin lira alacağının bulunduğunu iddia ederek Ramazan Küçük’ün evine gitti. Ramazan Küçük’le tartışan Hüseyin Arslan, sinirlerine hakim olamadı. İkili arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İki çocuk babası Ramazan Küçük’ü başından vurarak olay yerinden kaçan Arslan, kısa süre sonrada intihar ederek kendi hayatına son verdi.

Hüseyin Arslan’ın civardaki güvenlik kameralarına kaçış görüntüleri yansırken, Ramazan Küçük hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Küçük, hayatını kaybetti. Olay yerine gelen Jandarma ekipleri zanlıyı yakalamak için harekete geçti. Arama çalışmaları sürerken Küçükdere Kavşağı yakınlarında bir ceset bulunduğu ihbarı jandarma ekiplerine ulaştı.

Tarlada bulunan cesedin inceleme sonrasında Hüseyin Arslan’a ait olduğu belirlendi. Hüseyin Arslan’ın cinayetin ardından arabayla tarlaya gittiği ve kafasına tabancayla ateş ederek yaşamına son verdiği bildirildi.

Ceset otopsi amacıyla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmalar sürdürülürken, Arslan’ın daha önce de iki kişiyi öldürdüğü ortaya çıktı. Hüseyin Arslan’ın, Veli ve Mustafa Akpınar’la da alacak verecek ilişkisi olduğu, Akpınar kardeşleri kendi iş yerinde öldürdüğü belirlendi.