Dev Kulüpler Fenerbahçeli Oyuncunun Peşine Düştüler!

Fenerbahçe’nin sezon başında Çaykur Rizespor’dan aldğı ve muhteşem performans sergileyen Vedat Muriqi için birçok dev kulüp sıraya girdi. Kosova – Çekya maçı için scoutlarını gönderen kulüpler, devre arasında Fenerbahçe ile konuşacak.

Dev Kulüpler Fenerbahçeli Oyuncunun Peşine Düştüler!
09.09.2019 - 13:51
144
A+
A-

İtalyan ve İngiliz kulüplerinin, Kosova ile Çekya arasında gerçekleştirilen milli maçta, Fenerbahçe’nin Çaykur Rizespor’dan transfer ettiği 25 yaşındaki genç golcüsü Vedat Muriqi’yi takip ettirdiği bilgisine ulaşıldı. Tottenham, Lazio, Napoli ve Fiorentina gibi oldukça büyük dünya takımlarının scoutları Muriqi’yi izlediler.

Fenerbahçe Maçına Gelecekler!

Çekya’ya karşı bir gol atan ve oldukça iyi bir performans sergileyen Vedat Muriqi’nin dünyaca ünlü scoutları etkilemeyi başardığı bilgisine ulaşıldı. Scoutların, Fenerbahçe’nin oynayacağı maçlara gelecekleri ve Muriqi’yi oldukça yakından takip edecekleri bildirildi.

4 kulübün de devre arasında, Fenerbahçe ile masaya oturmak amacıyla kapı çalacağı anlatıldı. Vedat Muriqi’nin devre arasına kadar göstereceği performans çok önemli. Gelecek teklifte büyük bir rol oynayacak olan Muriqi’nin performansının oldukça artması bekleniyor. Golcü oyuncu bu sezon muhteşem bir performans sergiliyor. Fenerbahçe formasıyla 3 maça çıktı ve 2 gol attı.