Devlet Bahçeli Talimat Verdi: MHP Harekete Geçti!

23 Haziran 2019 tarihli seçimler yaklaşırken, MHP'den bir atak geldi. İstanbul'da en fazla hemşehriye sahip olan 31 farklı il başkanına talimat gönderen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün ise talimat gönderilmeyen 50 şehrin başkanını MHP Genel Merkezi'nde bir araya getiriyor.
Devlet Bahçeli Talimat Verdi: MHP Harekete Geçti!
Gündem, Yaşam 30 Mayıs 2019 11:19

MHP lideri Bahçeli, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da önce 250 binden fazla hemşehrisi olan 15 il başkanını daha sonra 130 binden fazla hemşehrisi bulunan 16 il başkanını topladı.

Bahçeli’nin talimatı üzerine söz konusu il başkanları İstanbul’a giderek seçim çalışmalarına katıldı. Bahçeli, bugün de kalan 50 ilin başkanını topluyor.

Soru işaretlerini giderin

MHP Genel Merkezi’nde yapılacak toplantıda Bahçeli, il başkanlarına hemşehri stratejisini anlatacak. Özellikle il başkanlarının hemşehrilerinin adreslerinin tek tek tespit edilerek, ev ziyaretlerinin yapılmasını isteyecek olan Bahçeli, seçmenle birebir iletişim kurulması talimatı verecek.

Bahçeli, “Vatandaşların seçimle ilgili akıllarındaki soru işaretlerini giderin” diyecek. Bahçeli’den yürütülecek çalışmalar hakkında talimatları almalarının ardından il başkanları, bu hafta içerisinde İstanbul’a gidecek. Cumhur İttifakı’nın ruhuna bağlı olarak seçmenle diyalog kuracak olan il başkanları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın koordinesinde hemşehri derneklerine gidecek ve ev ziyaretleri yapacak.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com