28 Temmuz 2022 17:28 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 17:28

Doğumuna az kala Demet Evgar’dan havuzda hamilelik çekimleri! Sanatsal fotoğrafları büyük beğeni topladı

Doğumuna az kala Demet Evgar’dan havuzda hamilelik çekimleri! Sanatsal fotoğrafları büyük beğeni topladı

Ekranların en sevilen isimleri arasında gösterilen Demet Evgar, hamilelik sürecini sosyal medya takipçileriyle paylaşmaya devam ediyordu. Şimdilerde Bodrum’da eşi Levent Babataş ile tatil yaptığı bilinen ünlü oyuncu, havuzda verdiği sanatsal hamilelik pozlarıyla herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, usta oyuncu Demet Evgar’ın havuzda verdiği şaşırtan hamilelik pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Demet Evgar, geçtiğimiz günlerde yaptığı evlilikle herkesi şaşkına çevirmeyi başlamıştı. 6 yıldır aşk yaşadığı Levent Babataş ile Emirgan’da evlerinin bahçesinde dünya evine giren ünlü isim, şimdilerde yeni gelişmelerle de sevenlerini heyecanlandırmaya başladı.

Şimdilerde 8 aylık hamile olduğu öğrenilen Demet Evgar, ilk çocuğunu kucağına almaya hazırlanırken havuzda verdiği sanatsal pozlarla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediği görülen ünlü isim, milyonların taktirini de kazanmayı başardı. İşte, başarılı oyuncu Demet Evgar’ın havuzda verdiği o şaşırtan pozlara dair merak edilen tüm detaylar.

Demet Evgar havuzda verdiği hamilelik pozlarıyla herkesi şok etmeyi başardı!

Geçtiğimiz yıllarda 6 yıllık sevgilisi Levent Babataş ile evlerinin önünde evlenerek hayranlarını büyük sevince boğan Demet Evgar, şimdilerde Mavi adını vereceği kızını kucağına almaya hazırlanıyor. Tatlı bir heyecan içerisinde olan 42 yaşındaki ünlü oyuncu, Bodrum’da eşiyle birlikte tatil yaptığı sırada sanatsal hamilelik pozları vererek herkesin ağzını açık bıraktı.

Instagram’daki 1.6 milyon takipçisi için havuz pozlarını paylaşan usta oyuncu, koruduğu doğal güzelliğiyle adeta herkesi mest ederken taktirleri de toplamayı başardı. Ayrıca Demet Evgar, paylaştığı sanatsal hamilelik pozlarıyla kısa sürede binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı kullanıcı ordusu tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, Demet Evgar’ın kendisine gelen övgüler dair nasıl bir cevap vereceğini dört gözle beklemeye başladı.

Demet Evgar havuzda verdiği hamilelik pozlarıyla herkesi şok etmeyi başardı!

Sosyal medya Demet Evgar’ın havuz pozlarıyla adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Demet Evgar, şimdilerde havuz pozlarıyla platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismi hamilelik sürecinde çok güzel bulduğunu ifade ederken her şeyin güzel geçmesi için temennilerini de ilettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Demet Evgar tarafından yapılacak yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

Sosyal medya Demet Evgar’ın havuz pozlarıyla adeta sallandı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış