12 Şubat 2022 14:30 Güncelleme : 12 Şubat 2022 00:09

Doktorların Ela'sını Bir De Şimdi Görün! Yasemin Özilhan Sosyal Medyayı Sallıyor! Bu Nasıl Değişim!

Doktorların Ela'sını Bir De Şimdi Görün! Yasemin Özilhan Sosyal Medyayı Sallıyor! Bu Nasıl Değişim!

Daha önce Doktorlar dizisinde Ela karakterine hayat veren oyuncu Yasemin Özilhan değişimiyle herkesi şaşırttı. Doktorlar dizisinden sonra çok değişen ünlü oyuncuyu görenler tanıyamadı. İşte güzel oyuncunun herkesi şaşırtan son hali!

Doktorlar Dizisinden Sonra Oyunculuğu Bırakmıştı!

Bir dönem ekranların sevilen dizisi Doktorlar dizisiyle büyük çıkışı yakalayan Yasemin Özilhan, yıldızı parlayan oyuncular arasında yerini almıştı. Koçum Benim, Ah Be İstanbul, Vizontele Tuuba gibi sevilen yapımlarda da bulunmuştu. Özellikle ilk sinema filmi olan Vizontele Tuuba oldukça beğenilen filmler arasında yer almıştı. Kısa zaman içerisinde rol aldığı dizilerle adını duyuran Yasemin Özilhan, ekranların aranan yüzlerinden biri haline gelmiş, reklam filmlerinde de yer alarak ününe ün katmıştı. En son Doktorlar dizisiyle nam salan güzel oyuncu, uzun süre Ela karakterine hayat vermiştir. Doktorlar dizisinden sonra ise oyunculuğu tamamen bıraktığını açıklayarak, TV dünyasından kendini çekmiştir. 

Doktorlar Dizisinden Sonra Oyunculuğu Bırakmıştı!

İki Kızı Oldu!

Yasemin Özilhan, üniversite okuması nedeniyle artık oyunculuk yapmak istediğini dile getirmiş olsa da eşi İzzet Özilhan’ın bu duruma engel olduğu söylentileri duyulmuştu. Yasemin Özilhan'ın Doktorlar dizisinden sonra evlenmiş olması ve oyunculuğu bırakması, eşinin oyunculuk yapmasını istemediği yönünde düşüncelere neden olmuştu. Yasemin Özilhan'ın bu evliliğinden Ela ve Emine adında iki kızı dünyaya gelmiştir. Şimdilerde kızları ile vakit geçiren güzel oyuncu, sosyal medyayı aktif kullanması üzerine yeniden gündeme geldi. Özellikle son rol aldığı dizi Doktorlardan sonra değişimiyle herkesi çok şaşırttı. Güzelliğine güzellik katan ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 37 yaşındaki Yasemin Özilhan pozlarıyla hayranlarından tam not aldı. 

İki Kızı Oldu!

Değişimi Şok Etti!

Almanya doğumlu olan Yasemin Özilhan sosyal medya adresinden sık sık paylaşımda bulunarak mutlu aile hayatını gözler önüne seriyor. Fakat kızlarının görüntülere sosyal medyada yer vermeyen Yasemin Özilhan, Ela ve Emine'yi gözlerden uzak bir şekilde büyütüyor. Değişimiyle de dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu sosyal medyada oldukça geniş bir hayran kitlesine de sahip durumda. 1,5 M takipçisi olan Yasemin Özilhan her anını hayranlarıyla paylaşıyor. Öte yandan estetik yaptırdığı da iddia edilen Doktorlar dizisinin Ela'sı oldukça merak edilen isimler arasında yer alıyor. İşte ünlü oyuncunun geçmişten günümüze olan değişimi! 

Değişimi Şok Etti!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış