14 Ağustos 2022 19:27 Güncelleme : 14 Ağustos 2022 19:27

Doların işi bitti! İslam Memiş'ten uyarı geldi, altını olanlar hemen bunu yapsın

Doların işi bitti! İslam Memiş'ten uyarı geldi, altını olanlar hemen bunu yapsın

İslam Memiş kritik bir uyarıda bulundu. Gram altınınız varsa sakın şu an satmayın. Doların defteri dürülüyor.

Altın yatırımcıları uzmanlar tarafından gelen açıklamaları oldukça merak ediyor. Altın alım ve satım için en uygun tarihler verildi. Faiz kararı sonrası dolar ve Euro‘da yaşanan düşüşün ardından altına olan ilgi ve güven daha da arttı. Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş altının zirve yapacağı o tarihi açıkladı. İşte altın, dolar ve euro hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Altın, dolar ve euro da olacak son gelişmeleri İslam Memiş açıkladı

İslam Memiş tarafından yapılacak uyarılar büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Altına yatırım yapmak isteyenler şimdiden en uygun zamanı araştırmaya başladı bile. Uzmanlar tarafından yapılan uyarılara göre gram altının şimdi satılmaması gerekiyor. Faiz kararı sonrası dolar ve euro‘nun düşmeye devam etmesi beklenirken altın fiyatlarındaki yükselişin ise devam edeceği tahmin ediliyor. Faiz kararının 8.5 olarak açıklanmasının ardından piyasada dolar ve euroda düşüşler yaşandı. Ülkede ise 18 TL civarında ilerleyen doların ardından borsa İstanbul 2850 seviyesini görmüş oldu. Kripto paralar da yaşanan düşüşlerine ardından iki gündür grafiklerde yükseliş gerçekleşmektedir.

Altın, dolar ve euro da olacak son gelişmeleri İslam Memiş açıkladı

Kripto paralar düşüyor mu?

Kripto paralar yaşanan düşüşlerin ardından grafiklerde 2 gündür yükseliş gerçekleşmiştir. Birçoğu ise şuna 23 bin dolar civarında işlem görmektedir. İslam Memiş küresel piyasalarda dolar endeksinin gerildiğimi belirtip şu ifadeleri kullandı: “uluslararası piyasalarda dolar ise değer kaybetmeye devam ederken yurt içi piyasalarda gücünü korumaya devam etmektedir. Yurt içi piyasalarda dolar geniş aralığında 17.80₺ ile 18₺ arasında dalgalanmaktadır. Hafif toparlanan altının kilo fiyatı yeniden 180 dolar seviyesine sarktı. Piyasalar da ise negatif bir seyir izlemektedir. Bu çok karışık bir seyirdir. Piyasaların beklentisi karşılanmadı.” açıklamalarında bulundu. Altının kilo fiyatı da zamanla 19 dolar seviyesine kadar yükselmesi beklenmektedir. İslam Memiş daha önceler de bu tarz paylaşımlar da bulunmuş bazıları doğru çıkmış, bazıları ise yanılgıdan ibaret kalmıştır.

Not: yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto paralar düşüyor mu?

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış