Amerikalı cinsel içerikli film yıldızı Johnny Sins, yaptığı son paylaşımla birlikte sosyal medyanın gündemine oturdu. 13 saniye boyunca oyun havası oynayan Johnny Sins, videonun arka planına “Erik Dalı Gevrektir” isimli müziği ekledi.

Yorum Yağmuruna Tuttular

Johnny Sins tarafndan yapılan bu paylaşıma binlerce beğeni geldi. Amerikalı Yıldız Sins, “Türk arkadaşlarım, oturmaya mı geldik” diyerek açıklamaya ekleyince sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Binlerce Türk, paylaşılan videoyu yorum yağmuruna tuttu.

Türk Atıştırmalıkları Yemişti

Amerikalı +18 film yıldızı Johnny Sins, Türk atıştırmalık ürünlerini denediği bir video yayınlamış ve bu videosuyla birlikte 1 gün içerisinde 2 milyondan fazla görüntülenme almıştı. 11 dakika boyunca kaydedilen videoda Sins, birçok ürün deneyip; beğenip beğenmediğiyle ilgili yorumlarını paylaşmıştı. Sins’in bu videosu, yine ilk paylaşıldığı sıralar sosyal medyanın en çok etkileşime geçilen videolarından birisi olarak ön plana çıkmıştı.

Jhonny Sins Kimdir?

31 Aralık 1978 tarihinde hayata gözlerini açan Sins, ABD’nin şuanda FETÖ lideri Fetullah Gülen’in de ikamet ettiği Pensilvanya’da doğmuştur. 1.83 metre boya sahip olan +18 film oyuncusunun asıl adı Steve Wolfe olup Johnny Sins takma adıdır. Kissa Sins ile evli olan Jhonny binlerce +18 içerikli filmde rol almıştır. Normal sinema filmi olarak ise sadece It’s a Mommy Thing filminde rol almıştır.