26 Haziran 2022 20:12 Güncelleme : 28 Haziran 2022 17:36

Ece Seçkin Meğer Ne Badireler Atlatmış! 2 Ay Önce Yaşadıkları Herkesin Kanını Donduracak

Ece Seçkin Meğer Ne Badireler Atlatmış! 2 Ay Önce Yaşadıkları Herkesin Kanını Donduracak

Ece Seçkin 2 ay önceki yaşadığı sorunları anlattı. Herkesi endişelendiren bu sorunlar gündeme damgasını vurdu. Sevenlerini korkutan Ece Seçkin, yaşadıklarını anlattı hayranları şok içinde dinlediler.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, Gökhan Çınar’ın sunuculuğunda Katarsis programına katıldı. Yaşadıklarını anlatan Ece Seçkin herkesi şok içinde bıraktı. Geçen sene pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile evlenen güzel şarkıcı Ece Seçkin eşiyle ilişkisini de programda anlattı. Eşiyle arasındaki iletişimden bahseden Ece Seçkin, izleyenleri de bir hayli şaşırttı. İşte Ece Seçkin’in o açıklamaları…

Ece Seçkin Katarsis Programına Katıldı İçini Döktü

Gökhan Çınar sunuculuğunda Katarsis programına katılan Ece Seçkin programda içini döktü. Geçen sene eşi Çağrı Terlemez ile dünya evine giren Ece Seçkin, eşiyle arasındaki iletişimini ve hissettiklerini ifade etti. Eşiyle arasındaki duygunun sadece aşk olmadığını ve karşılaştıklarında kendisine geçen ilk duygunun onu çok eskiden beri tanıdığını dile getirdi. Eşi hakkında hayatında ilk defa bir insana karşısı ne sınırım ne de duvarım var diyen Ece Seçkin, kalkanlarımı ve her şeyimi indirdim dedi. Eşi Çağrı Terlemez hakkında tahammül eşiğinin çok yüksek olduğunu da dile getirdi. Kendisi gibi biriyle aynı evde yaşamanın çok zor olduğunu ve kuralları olduğunu ifade etti.

Eşi Çağrı Terlemez’in onu çok iyi yönettiğini ve en büyük yeteneklerinden birisinin de bu olduğunu söyledi. Ece Seçkin programda anne olmaya hazır olmadığını da dile getirdi. Çocuk yapmayı herkesin istediğini, istenmeyecek bir şey olmadığını ama bu dönemin onun için doğru dönem olmadığını da ifade etti. 

Ece Seçkin Katarsis Programına Katıldı İçini Döktü

Ece Seçkin’e Ne Oldu?

Yakın bir dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını anlatan Ece Seçkin hayranlarını da bir hayli endişelendirdi. Programda, şu an çok iyi hissettiğini fakat iki ay öncesine kadar çok kötü olduğunu söyledi. Sokağa çıkamayacak hale geldiğini ve korkunç bir kaşıntı, batma hissi yaşadığını ve iki üç atak geçirdiğini ifade etti. Ataklarının sonunun hepsinin hastanede bittiğini, şimdi tedavisinin çok güzel gittiğini dile getirdi. Ufak kol kaşıntısında bile aynı şeyleri yaşamaktan korktuğunu söyledi.

Ece Seçkin’e Ne Oldu?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış