Eda Taşpınar, Verdiği Kış Pozuyla Nefes Kesti!

Sosyetenin ünlü isimlerinden olan Eda Taşpınar, Fransa’dan takipçilerinin nefesini kesen pozlarla birlikte Instagram’ı salladı. Her paylaşımıyla büyük dikkat toplayan Taşpınar’ın derin bacak dekoltesi övgü yağmuruna tutuldu.

Eda Taşpınar, Verdiği Kış Pozuyla Nefes Kesti!
21.12.2019 - 12:24
104
A+
A-

Oldukça fit olan vücuduyla birlikte tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran sosyetenin ünlü isimlerinden Eda Taşpınar’dan, yürek hoplatan bir poz geldi. Fransa’nın başkenti Paris’te gezinmekte olan sosyete güzeli, oldukça farklı giyim tarzlarıyla paylaştığı cesur pozlarla sosyal medyanın bir süredir gündeminden düşmüyor.

Kış Pozları

Instagram hesabı üzerinden cesur pozlar paylaşan ünlü sosyetik güzel, derin yırtmaçları bulunan; parçalı ve dikişli oldukça ilgin, sıradışı elbisesi ve ceketiyle birlikte kış aylarında oldukça iddialı bir fotoğraf paylaştı.

Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Sosyetik güzel tarafından paylaşılan 2 fotoğraflık gönderi, oldukça kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Takipçilerinin övgüler dizdiği bu fotoğrafla birlikte Instagram keşfetinde uzun süre kalan ünlü güzel, şuana kadar paylaştığı fotoğraflar arasında rekor beğeniye sahip bu fotoğrafıyla öne çıktı.

İşte o fotoğraf…