Ekrem İmamoğlu Canlı Yayında Ahmet Hakan ile Tartıştı!

Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan tarafından sunulan Tarafsız Bölge isimli programda konuk olarak yer aldı ve sorulara cevap verdi. İmamoğlu, AK Parti Esenler Başkanı Tevfik Göksu'nun kendi adına yönlendirdiği "pontus" imasını belirterek, hesabın büyük, olayın ise daha büyük olduğu sözlerle ilgili Ahmet Hakan ile tartıştı.
Ekrem İmamoğlu Canlı Yayında Ahmet Hakan ile Tartıştı!
Güncel, Yaşam 21 Mayıs 2019 11:47
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...


Geçtiğimiz günlerde AK Parti’nin İBB Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun, Ekrem İmamoğlu için yapmış olduğu ‘Pontus’ benzetmesi sert tepkilere neden olmuş gündemi meşgul etmişti.

Gazeteci Ahmet Hakan, programına konuk ettiği Ekrem İmamoğlu’na “Bu iddialara neden yanıt vermediniz?” diye ısrarla defalarca sordu.

İmamoğlu’nu lekeliyorsun

İmamoğlu şunları söyledi;
– “Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem. Ünlem işareti koyalım kapatalım”.

Bunun üzerine Ahmet Hakan da şu karşılığı verdi:

– İzlediğim videoda gördüğümü anlatıyorum. Böyle söylemeniz hoş olmadı. Böyle diyecek bir şey yok. Neyse kapatalım o konuyu.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com