Ekrem İmamoğlu İBB’ye Girerken Vatandaşlar Deterjan Döktü!

Ekrem İmamoğlu, bugün İBB'de mesaiye başladı. İmamoğlu'nun Belediye binasına girişi esnasında şaşırılacak anlar yaşandı. Vatandaşlardan biri İmamoğlu'nun önüne deterjan dökerek İstanbul'daki kirliliği temizlemesi mesajı verdi.
Ekrem İmamoğlu İBB’ye Girerken Vatandaşlar Deterjan Döktü!
Güncel, Yaşam 28 Haziran 2019 16:31
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

YSK kararı ile yenilenen 23 Haziran seçimini de kazanarak ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu bugün mesaisine başladı.

İmamoğlu, İBB binasına girerken vatandaşlar yere deterjan dökerek “İstanbul’daki kirliliği temizleyin” mesajı verdi. Duruma şaşıran İmamoğlu, vatandaşların temiz ve şeffaf bir yönetim isteğinin yerine geleceğini ifade etti.

İBB Başkanlık binasına vatandaşların sevgi gösterileri arasında girdi

6 Mayıs günü YSK’nın İstanbul seçimini iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu, 52 gün sonra bugün Saraçhane’deki İBB binasına tekrar başkan olarak geldi. 23 Haziran seçimlerini 806 bin 767 oy fark atarak kazanan, 27 Haziran günü mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu, bugün 5 yıl boyunca görev yapacağı İBB Başkanlık binasına vatandaşların sevgi gösterileri arasında girdi.

İmamoğlu’nun önüne deterjan döküp…

Bir vatandaş, başkanlık binasına girerken İmamoğlu’nun önüne deterjan dökerek “Başkanım İstanbul’daki kirliliği çamaşır suyu ve deterjanla temizleyip tertemiz bir sayfa açıp halkı demokratik ve şeffaf bir şekilde yönetmenizi istiyoruz” dedi.

Çalışanlarla tek tek tokalaştı

Duruma şaşıran İmamoğlu, vatandaşların temiz ve şeffaf bir yönetim isteğinin yerine geleceğini ifade etti. Çalışanlarla tek tek tokalaşan İmamoğlu, daha sonra içeri girdi ve mesaisine başladı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com