Star TV’nin oyuncu kadrosuyla iddialı olduğu yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde’nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Başrolünde Elçin Sangu’nun yer aldığı dizinin yapımcılığını bu zamana kadar irili ufaklı bir çok TV projesine imza atmış 03 Medya üstlendi.

Star TV’nin yeni aşk dizisi İyi Günde Kötü Günde’nin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin bulunuyor. Senaryosunu ise Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in ikilisi kaleme alıyor. İddialı dizi ekranlara merhaba demek için gün sayıyor, baş rollerinde ise Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay bulunuyor.

Dizinin Konusu Ne Üzerine?

İyi Günde Kötü Günde, kendisini terk eden adamın düğününü organize etmek zorunda kalan bir kadının hikayesini konu ediyor. Leyla, en mutlu günü olacağını düşündüğü, sevdiği adam ile evleneceği günde, nikah masasında terk edilir. Ancak onun başına gelenler bununla da sınırlı kalmaz. Leyla, kendisini terk eden adamın düğününü organize etmek zorunda kalır ve olaylar gelişir.

İddialı Bir Oyuncu Kadrosu

Bilindiği üzere Elçin Sangu ekranlardan bir süre uzak kalmıştı, başarılı ve sevilen oyuncu ekranların sevilen yüzlerinden olunca hayranları yeni projeyi sabırsızlık ile beklemeye başladı. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda dikkat çeken bir çok isim bulunuyor, bu isimlerin arasında güzelliği ve başarılı mankenlik kariyeri ile adından söz ettiren ayrıca başarılıda bir oyuncu olan Yasemin Allen’de var. 30 yaşındaki başarılı oyuncuda ekranlardan bir süre uzak kalarak yabancı yapımlarda yer almış ve kariyerini zenginleştirmişti. Ayrıca usta oyuncu Şenay Gürler’de kadroya güç veren isimlerden, özellikle güçlü kadın kadrosu ile “İyi Günde Kötü Günde” ekranlara damgasını vuracak gibi gözküyor.