20 Şubat 2022 08:15 Güncelleme : 20 Şubat 2022 08:15

Emekliler Şubat Ayına Dikkat! Bu Ayda Başvuran Tük Emeklilere Yüklü Miktarda Nakit Para Desteği!

Emekliler Şubat Ayına Dikkat! Bu Ayda Başvuran Tük Emeklilere Yüklü Miktarda Nakit Para Desteği!

Emekliler için büyük kampanya, yine Halkbank şirketinden geldi. Halkbank, promosyon kampanyası kapsamında emekliler için milyonlarca lira dağıtacak. Üstelik promosyon kampanyasının detayları ve ücret bilgileri belli oldu. Emeklileri ilgilendiren müjdeli haber için başvurular başlıyor. İşte, Halkbank emekli promosyonu hakkında merak edilen tüm detaylar.

2022 yılına girdiğimiz ilk günlerde emekli maaşlarına yapılan zam oranı belli olurken Şubat ayında gözler bankaların sağladığı emekli promosyonlarına çevrildi. Emekli vatandaşlar, yeni yılda da bankaların sunduğu promosyon kampanyaları sayesinde kendilerine ek gelir sağlayabilecekler.

Emekli vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilen Halkbank, emekli vatandaşlara özel olacak promosyon kampanyası hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada emeklilere kaç lira promosyon ödemesi yapılacağının detaylarını da açıkladı. İşte, Halkbank ile ortak çalışan emeklilerin alabilecekleri promosyon ücreti ve tüm detaylar!

Halkbank Emekli Promosyonunun Detaylarını Açıkladı!

Emekli maaşını Halkbank aracılığıyla çeken veya maaşını ilk defa Halkbank’a transfer edecek olan SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Halkbank üzerinden çekecekleri taahhüdünü vererek promosyon ödemesinden anında yararlanmaya başlayacaklar. Emekli maaşını ilk defa Halkbank’a transfer eden emekliler ise ilk maaşlarının Halkbank hesaplarına yatmasının ardından promosyon ödemesine hak kazanacaklar.

Halkbank Emekli Promosyon Kampanyasının Miktarları Ne Kadar Olacak?

Halkbank, emekli maaşını kendi bankalarından çekme sözü veren tüm emeklilere promosyon kampanyası kapsamında milyonlarca lira dağıtacak. Üstelik detaylarıyla sıklıkla araştırılan bu fırsatın miktarları da belli oldu. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre 1.500 liranın altında maaş alan emekliler 500 lira, 1.500 ve 2.500 lira arasında aylık alan emekliler 625 lira ve 2.500 liranın üzerinde emekli maaşı alan kişiler 750 lira tutarında promosyon ödemesi almaya hak kazanacaklar. Bu kampanya sınırlı sayıda emekli için geçerli olacak ve sadece Şubat ayında yapılan başvurular geçerli olacak. Bu nedenle Halkbank emekli promosyonundan yararlanmak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Halkbank Emekli Promosyon Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Halkbank tarafından açıklanan promosyon kampanyası, miktar ve detay bilgileriyle sıklıkla araştırılıyorken nasıl başvuru yapılacağı konusunda da soru işaretleri barındırmaktaydı. Fakat Halkbank tarafından yapılan resmi açıklama, promosyon başvurularının nasıl olması gerektiğini de açık hale getirdi. Buna göre emekliler, hak ettikleri promosyonu alabilmek için başvurularını Halkbank şubeleri, Bank24 ATM’leri, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattı veya Halkbank İnternet Şubesi üzerinden kolayca yapabilecekler. Ayrıca bu kampanyanın 2022 yılında geçerli olacağını ve başvuruların Şubat ayında biteceğini de belirtmekte fayda var. 

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış