En güzel yeni Cuma mesajları ile sevdiklerinizin, yakınlarınızın ve tanıdıklarınızın cumasını kutlayabilirsiniz. En güzel yeni Cuma mesajları hem resimli mesajlar, hem kısa mesajlar olarak 2’ye ayrılıyor. İşte güncel Cuma mesajları…

Müslümanların her hafta bayram yaşadığı mübarek “Cuma” gününe bir kez daha kavuşmanın heyecanı yaşanıyor. Mübarek Cuma günü, tüm yakınlarınız ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel yeni Cuma mesajları oldukça fazladır. Aralarından beğendiğinizi seçerek eğer yazıysa “kopyala” yöntemiyle, resimliyse “resmi kaydet” yöntemiyle mesajları kaydedebilirsiniz.

İşte En Güzel Yeni Cuma Mesajları

“Bir Cuma gününe daha eriştik. Allah, bu mübarek Cuma günü tüm günahlarımızı affetsin. Cumanız mübarek olsun.”

“Cumamız mübarek olsun. Bu mübarek günde tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun”

“Tüm İslam aleminin cuması mübarek olsun. Allah bu kutlu günde bizleri günahtan, beladan, şerden ve her türlü kötülükten uzak tutsun”

“Yakınlığın zaman ve mekan diye bir ölçütü yoktur. Asla sınırı da bulunmaz. Elimizi yüce Allah’ımıza açtığımızda tüm yakınlık ve uzaklık kavramları bir anda yok olur. Ellerimizi Allah’tan ayırmamamız dileğiyle… Hayırlı cumalar!”

Resimli Cuma Mesajları

Sevdiklerinizin cumasını yazılı kısa Cuma mesajları ile kutlamak istemiyorsanız, resimli Cuma mesajlarını kullanabilirsiniz.. İşte birbirinden güzel çok sayıda resimli Cuma mesajı. Tüm okuyucularımızın Cuması Mübarek Olsun!