Engin Akyürek’in Sevgilisi Belli Oldu! Yakayı Ele Verdiler…

Çok sayıda hayranı bulunan yakışıklı oyuncu Engin Akyürek’in sevgilisi belli oldu. Akyürek’in moda tasarımcısı olduğu bilinen Nevbahar Doyuran ile 1 yıldır aşk yaşadığı belirtildi. Özel hayatını magazinden oldukça uzak yaşamayı tercih eden ünlü oyuncu ve güzel tasarımcının buluşması adresi Anadolu Yakası oldu.

Engin Akyürek’in Sevgilisi Belli Oldu! Yakayı Ele Verdiler…
12.09.2019 - 10:15
746
A+
A-

Adı 2018 yılı içerisinde güzel oyuncular Cansu Dere ve Bestemsu Özdemir ile sık sık anılan Engin Akyürek’in sevgilisi ortaya çıktı.

Özel hayatını magazinden oldukça uzak bir şekilde yaşama tercihinde bulunan 38 yaşındaki oyuncunun 2018 yılından beri moda tasarımcısı olduğu bilinen Nevbahar Doyuran ile aşk yaşadığı iddia ediliyor…

Ortak arkadaşları sayesinde tanışan ve muhabbetleri ilerleyerek aşka dönen ikili, beraber görüntülenmemek adına Anadolu Yakası’nda yer alan sakin mekanlarda bir araya geliyorlar. Hatta 2’li, iddiaya göre objektiflere takılmamak adına ayrı şekilde mekana girip çıkıyorlar.

Mavi’de Çalışıyor

Bugüne kadar sevgilisini gizleme noktasında oldukça başarılı olsa da, sonunda ortaya çıkaran yakışıklı oyuncunun kalbini çalmayı ve kendine aşık etmeyi başaran isim moda tasarımcısı Nevbahar Doyuran oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Mezunu olan Nevbahar Doyuran, New York’ta yer alan Fashion Institute of Technology’de de 4 yıl boyunca eğitim alarak kendini bu alanda uzmanlaştırmıştır.

Ünlü moda markası olan Mavi’de çalışan Nevbahar Doyuran’ın sevgilisiyle kameralar karşısına geçip geçmeyeceği ise oldukça merak ediliyor.