Erdoğan Babacangillere Nasıl Bakıyor? Ne Düşünüyor? Ahmet Hakan Yazdı…

Ahmet Hakan bugün yayınladığı yazısında Erdoğan'ın Gül, Davutoğlu ve Babacan'a karşı hissettiği duygularla ilgili açıklama yaptı. Uçaktaki durumlardan bahsetti.
Erdoğan Babacangillere Nasıl Bakıyor? Ne Düşünüyor? Ahmet Hakan Yazdı…
Güncel, Yaşam 11 Temmuz 2019 11:40
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski dava arkadaşlarına yönelttiği eleştirileri değerlendirme altına alarak bir yazı yayınladı.

Hakan, her üç isim içinde Erdoğan’ın söyledikleri tekrar tekrar okunsa da,çok sert sözler gibi algılandığını fakat durumun aslında öyle olmadığını anlattı.

Erdoğan’ın 3 İsme Karşı Duyguları Nasıl?

Ahmet Davutoğlu’na karşı oldukça büyük kırgınlık içerisinde olduğunu iddia eden Ahmet Hakan, Abdullah Gül’e karşı oldukça sitemkar, Ali Babacan’a karşı ise gönül koymuş bir tutum içerisinde olduğunun altını çizdi.

Ne Olmuştu?

Erdoğan, Bosna Hersek’ten döndüğü sırada uçakta bir grup gazeteci tarafından kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermişti. Ahmet Hakan tarafından kendisine yöneltilen Babacan’a, Davutoğlu’na ve Gül’e karşı herhangi bir kırgınlığı olup olmadığı sorusuna ise “Bu soru sorulur mu? Bunlara kırgınlık olmayacak da kime olacak? açıklaması yapmıştı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com