11 Şubat 2022 10:48 Güncelleme : 11 Şubat 2022 14:07

Eşinin Başkasıyla Öpüşmesini İzleyip Beni Rahatsız Etmez Diyen Hamdi Alkan'a Eşinden Boşanma İsteği Şoku

Eşinin Başkasıyla Öpüşmesini İzleyip Beni Rahatsız Etmez Diyen Hamdi Alkan'a Eşinden Boşanma İsteği Şoku

Tiyatro oyununda eşi Hamdi Alkan’ın önünde rol arkadaşıyla öpüşen Selen Görgüzel’in eşinden boşanmak istediği iddiası ortaya atıldı. Hamdi Alkan’ın en ön sıralardan izlediği tiyatro oyuncu Seviyorsan Git Ayrıl Bence den sonra tepkiler çığ gibi büyümüştü.

Birçok sosyal medya kullanıcısı bu kadarı da pes dedi. Konuyla ilgili açıklama yapan Hamdi Alkan bu tür durumlardan rahatsızlık duymadığı belirtmişti. Magazin dünyasında boşanmaların artmasıyla bir söylenti de ünlü çiftten geldi. Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel in evliliklerinde sıkıntıların yaşadığı iddia edildi. Sevenlerini üzen haber ile ilgili ünlü çiftten herhangi bir açıklama gelmedi.

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel kimdir?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979'da İstanbul'da doğdu. Meslek hayatına lise yıllarında Okan Bayülgen'in Televizyon Çoğu isimli programında part-time çalışarak başladı. Selen Görgüzel 50. Yıl Tahran Lisesinden mezun oldu.Selen Görgüzel, 18 yaşında erken evlendi ve 2003 yılında ilk kocasından ayrıldı. Görgüzel'in İlknaz adında bir kızı vardır. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı "Yukarıdan Sesler" adlı programı sunarak ekran kariyerine başladı. Bu ilk adımı attıktan sonra çeşitli kanallardan hazırlayıp sunduğu programlarla planını hayata geçirdi.

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel kimdir?

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde oyunculuğunu gösteren Selen Görgüzel, "Renklerde Kaybolan Hayat" adlı filmde Semiha Berksoy'un gençliğini canlandırdı. "Mıhlıçay Aşıkları" filminde de Yasemin karakteriyle sinema severlerden tam not aldı.

"Karmakarışık" adlı tiyatro oyununda Susan Phılıpes rolü ile de tiyatro oyunlarında oyunculuğunu konuşturmuş oldu.
2012 yılında Slow müzik ağırlıklı "Çocuk Kadınım" adlı maksi single'ıyla müzik piyasasına da giren iddialı ve hırslı karaketeriyle ön plana çıkıyor. 

Hamdi Alkan ile Evlilliği

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile evliliği ile ise merak konusu oldu. Selen Görgüzel, Nisan 2014 tarihinde Hamdi Alkan, ile Roma'da evlendi. Çift 7 senedir evliliklerini sürdürmektedir. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen Selen Görgüzel oyuncu eşine desteğini esirgemiyor. Selen Görgüzel eşi Hamdi Alkan için "O Benim Kahramanım" ifadesini kullanıyor. Son olarak oynadığı bir tiyatro oyununda, eşinin önünde rol arkadaşıyla öpüşen Selen Görgüzel tekrar gündeme gelmişti.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış