Esra Erol’un sunduğu sabah programına bir kadın konuk oldu, kadın doğum yaptığı gün eşinin başka bir kadınla düğün yaptığını anlattı. İzleyenler ve Esra Erol olayı duyunca çok şaşırdı bunun üzerine telefonla canlı yayına katılan kadının eşi savunma olarak “sabah bana kahvaltı yapmıyordu” deyince Esra Erol, kadının eşine öfke kustu.

Bu hafta başında yeni sezona başlayan Esra Erol sabah programında gene akla durgunluk veren bir olay gerçekleşti. Programa konuk olarak katılan Elif Bayraktar, doğuma gittiği gün eşinin bunu fırsat olarak değerlendirdiğini ve başka bir kadınla düğün yaptığını dile getirdi, genç kadının olayı anlatırken üzüntüsü ve hayal kırıklığı gözlerinden okunuyordu. Açıklama sonrası programa canlı bağlanan kadının eşi Tarık Bayraktar öyle bir savunma yaptık ki hem izleyenler hem de Esra Erol küplere bindi.

Ben Doğumdayken Başkasıyla Düğün Yaptı!

31 Ağustos’ta Hatay’dan canlı yayına gelen Elif Bayraktar, yaşadıklarını şöyle anlattı: “7 aylık hamileyken eşim Tarık beni terk etti. Ailemin yanına gittim. Beni hiç aramadı, doğuma gittiğimde ise bir başkasıyla dini nikah kıydığını ve üstüne düğün yaptığını öğrendim.”

Özrü Kabahatinden Büyük!

Elif Bayraktar’ın eşi canlı yayına görüntülü olarak bağlantı gerçekleştirdi, eş Tarık Bayraktar’ın savunması ise şöyle oldu “Ben eşimi terk etmedim, beni o terk etti. Şu an dini nikahlı olduğum eşim Ayşe, çocuğumu ve evli olduğumu biliyor. Eşim Elif evi temizlemiyor, bana sabah kahvaltı hazırlamıyor” dedi.

Esra Erol Çok Sinirlendi

Tarık Bayraktar’ın açıklaması üzerine sinirlenen Esra Erol, “Evlilik birine yemek yapmak, evi temizlemek değil. Siz hayatı paylaşmak için evleniyorsunuz, kimseyle kendinize hizmet etmesi için evlenemezsiniz. Ayrıca evliyken başkasıyla nasıl düğün yapabildiniz” diyerek Tarık Bayraktar’a öfke kustu.