Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Sezon Fragmanı | Ne Zaman Başlayacak?

Milyonları ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5.sezonu için meraklı bekleyiş devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? Soruları son zamanların Google’da en çok aratılan sorularından birisi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon detayları…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Sezon Fragmanı | Ne Zaman Başlayacak?
12.09.2019 - 16:02
476
A+
A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? Soruları son zamanların en çok gündeme gelen soruları olarak dikkat çekiyor. Milyonların izlediği diziyle ilgili geri sayım başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezon finaliyle muhteşem bir heyecan yaratmıştı. Çakırbeyliler ile tek başına mücadeleye giremeyeceğinin farkına varan Zeki, Selcan’ı doldurararak Çakırbeyliler’in üzerine sürmüştü.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldımer gibi milyonlarca hayranı bulunan isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Türkiye’nin en etkili dizilerinden birisi.

Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5.sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz makalemizde yer vereceğiz. Bu yüzden düzenli aralıklarla kontrol edebilirsiniz. Dizinin başlamasına sayılı günler kala hala fragman yayınlanmaması seyircilerin tepkisine sebebiyet veriyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman başlayacağı da belli oldu. Geçen yıl 25 Eylül’de başlayan yeni sezonun, bu yıl yine 25 – 30 Eylül aralığında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Twitter’da Eşkıya TV tarafından yapılan paylaşımda yakında başlayacağı duyrulmuştu. Yani en geç 1 ay içerisinde başlayacak.

Yeni Oyuncular Katıldı

4 sezondur reyting rekortmeni olmayı başaran diziye yeni oyuncular katıldı. 5. sezonda Naz Elmas, Seda Alkor ve Burak Sergen gibi ünlü isimleri göreceğiz.