23 Eylül 2022 19:15 Güncelleme : 23 Eylül 2022 19:15

Esra Erol’da boşanmak isteyen Cemile’nin hareketiyle sosyal medya sallandı! ‘’Benim mental sağlık’’

Esra Erol’da boşanmak isteyen Cemile’nin hareketiyle sosyal medya sallandı! ‘’Benim mental sağlık’’

Esra Erol’da programında katılarak kayınpederi ve kayınvalidesinden şiddet gördüğünü ve eşinden ayrılmak istediğini söyleyen Cemile Hanım, canlı yayın sırasında yaptığı hareketlerle sosyal medyanın gündemine oturdu. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, kendisini Cemile Hanım gibi hissettiğini ifade ederek ‘’Mental sağlığımı çok iyi yansıtıyor!’’ dedi. İşte, Esra Erol’da programında yaptığı hareketlerle bir anda manşet olan Cemile Hanım’a dair merak edilen tüm detaylar.

Görücü usulü olarak zoraki şekilde evlendiği kocasından boşanmak istediğini ifade ederek Esra Erol’da programına katılan Cemile Hanım, şimdilerde verdiği tepkilerle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 4 yıl önce nikah masasına oturduğu eşinin çocuklarına bakmadığını ifade eden Cemile Hanım, kayınvalidesi ile yüzleşince olanlar oldu. İşte, kocasından boşanmak için Esra Erol’dan yardım isteyen Cemile Hanım’ın herkesi şoke eden o tepkilerine dair merak edilen tüm detaylar.

Cemile Hanım: ‘’Eşimle tanıştığım güne lanet olsun!’’

Canlı yayında tam 4 sene önce görücü usulü olarak eşiyle zorla evlendiğini ifade eden Cemile Hanım, yaptığı hareketler ve verdiği tepkilerle sosyal medyanın bir anda gündemine oturmayı başardı. Eşini hiç sevmediğini belirterek ayrılmak istediğini açıklayan Cemile Hanım, ‘’Eşimi ilk gördüğüm zaman sevmiştim fakat yanlış kişi ile birlikte olduğumu anladım. Onu tanıdığım güne lanet olsun, onunla evlendiğim güne lanet olsun. Gerçekten çok pişmanım Esra Hanım.’’ ifadelerini kullandı. Üstelik evliliğinin ilk zamanlarında çok büyük sorunlar yaşadığını belirten genç kadın, bir süre önce kayınvalidesi ve kayınpederinin kendisini sokağa attığını dahi iddia etti.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış