11 Şubat 2022 09:00 Güncelleme : 11 Şubat 2022 07:49

Esra Erol Programında Resmen Şok Gerçekler! Ahu Tuğba’nın Aşkı Sayesinde Her Şey Ortaya Çıktı

Esra Erol Programında Resmen Şok Gerçekler! Ahu Tuğba’nın Aşkı Sayesinde Her Şey Ortaya Çıktı

Ahu Tuğba’nın büyük aşkı olarak tanıdığımız Meriç Erkan’ın son hali herkesi şok etti. Esra Erol’un programında izlediklerimiz kurgu muydu? Konuyla ilgili şok açıklamalar haberin devamında yer alıyor.

Ekranların en sık izlenen programları arasında yer alan Esra Erol’un izdivaç programında yaşananlar tekrar gündeme geldi. Programda çılgın danslarıyla ilgi çeken ve dansları ile akıllardan çıkmayan Meriç Erkan şok açıklamalarda bulundu. Bambaşka bir yola girerek herkesi şaşırtan Meriç Erkan bakın geçmişe dair neler söyledi? İşte Erkan’ın değişimi ve itirafları...

Meriç Erkan’ın İnanılmaz Değişimi Görenleri Şaşırttı

Ekranlardan çok farklı bir şekilde tanıdığımız Meriç Erkan, son haliyle dikkat çekiyor. Kendini tamamen dine yönlendiren Meriç, hayatını İslamiyet’ uygun bir şekilde yaşadığını dile getiriyor. Önceden yaşananlardan dolayı pişmanlıklarını ifade eden Erkan, nasıl böyle bir hayat yaşadığına şaşırdığını da söylüyor.

Kendini tamamen dine adadığını ve her yönüyle manevi bir hale yöneldiğini dile getiren Meriç Erkan, adını da değiştirdi. Artık Meriç Erkan, Mahmut Erkan olarak hayatına devam ediyor. Yaptığı açıklamalarda aslında hep böyle bir insan olduğu söyleyen Erkan, geçmişte yaptıklarını isteyerek yapmadığını, bu durumun içine çekildiği ifade etti. Geçmiş yaşantısına dair nasıl böyle bir hayat yaşadığını da sorguladığını dile getiren ünlü isim, bu hesaplaşmanın Allah ile arasında olduğunu da belirtti.

Meriç Erkan’ın İnanılmaz Değişimi Görenleri Şaşırttı

Her Şey Bir Kurguydu

Meriç Erkan, ilk olarak Ahu Tuğba’nın vazgeçilmez aşkı olarak karşımıza çıktı. Ardından Esra Erol’un bol reytingli izdivaç programında yaptığı ilginç danslarla Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Şimdi ise Meriç Erkan oldukça değişmiş bir halde. Programda yaşananlar için de her şeyin kurgu olduğunu öne sürdü. Artık bir kadınla bir araya dahi gelmediğini ifade eden Erkan, geçmişle hesaplaşma içerisinde olduğunu söyledi.

Meriç Erkan, yeni girmiş olduğu bu yolda ve bu dönüşümde kendini huzurlu hissettiğini ifade ederken, doğru yolu sonunda bulduğunu söylüyor. Ölümü de düşünerek konuşan Erkan, lüks hayatların gelip geçici olduğunu, en nihayetinde bir kefene girip dünyaya veda edileceğini, bu yüzden ona göre yaşanması gerektiğini de dile getirdi.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış