10 Ağustos 2022 09:59 Güncelleme : 10 Ağustos 2022 09:59

Fahriye Evcen hamile falan umursamadı bikinisiyle yaktı kavurdu!

Fahriye Evcen hamile falan umursamadı bikinisiyle yaktı kavurdu!

Fahriye Evcen ikinci çocuğuna hamile ama verdiği pozlarla olay oldu. Güneşlenirken paylaştığı kareler ile gündem olan ünlü isim fit fiziği ile de dikkat çekti.

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen Burak Özçivit ile evlenmiş özellikle de bundan sonra dizi ekranlarında çok fazla görülmemişti. Yapmış olduğu paylaşımlar ve özellikle de Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmayı sürdüren güzel oyuncu şu sıralar da üç buçuk aylık hamile, Fahriye Evcen hamile olmasına rağmen bikinili pozları ile gündem olmayı başardı.

Fiziğiyle dikkat çekiyor

 Hamile olmasına rağmen fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen Burak Özçivit ile evlendikten sonra ekranlara bir süre veda etmişti. Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle sevenlerin karşısına çıkan güzel oyuncu bir sezon boyunca bu dizide Akça Hatun karakterine hayat verdi. Daha sonrasında Fahriye Evcen diziden ayrılmıştı. Diziden ayrılma kararını ise hamile olduğu açıklandı. Fahriye Evcen ise üç buçuk hamile ve iki çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. Yapmış olduğu paylaşım ile yeniden gündeme gelmeyi başaran güzel oyuncu bikinili pozlarıyla sosyal medyanın en fazla konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Fiziğiyle dikkat çekiyor

İkinci kez hamile

Fahriye Evcen ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyulmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı bikinili paylaşımlarıyla olay olmayı sürdürüyor. Bu paylaşımlara kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni geldi. Dikkatleri bir anda üzerine çeken güzel oyuncu sosyal medyada ciddi bir takipçi sayısına da sahip. Özellikle de paylaşmış olduğu bikinili güneşlenme pozlarıyla binlerce yorum almayı başardı.

Güzel oyuncu ikinci kez hamile olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve özellikle eşiyle de heyecanlı bir şekilde bu sürece atmaya çalıştıklarını dile getirmişti. Fahriye Evcen kısa süre önce oğlu ile birlikte koronavirüse yakalanmış bir Bu konuyla alakalı bir açıklama gerçekleştirmişti. Ancak şu anda herhangi bir sağlık sorununun olmadığı öğrenildi.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış