19 Şubat 2022 14:35 Güncelleme : 19 Şubat 2022 14:35

Farah Zeynep Döktürdü! Bergen'e O Kadar Benzedi Ki Görenler Kayıp Kızı Sandı

Farah Zeynep Döktürdü! Bergen'e O Kadar Benzedi Ki Görenler Kayıp Kızı Sandı

Farah Zeynep Abdullah sinema filminde döktürdü! Bergen’i canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ı görenler inanamadı. Tıpatıp Bergen‘e benzeyen ünlü oyuncu, oyunculuğuyla fragmanı izleyenleri hüzne boğdu. 4 Mart tarihinde sinemalara gelecek olan Bergen filmini izleyiciler heyecanla bekliyor. İşte ünlü oyuncunun Bergen’i canlandırdığı o sahneler…

Arabeks müzik denildiği zaman akla gelen, ünlü ve usta kadın seslerinden biri olan Bergen, hayatı ile resmen acıların kadını olarak tanınıyor. Ünlü ses sanatçısının hayatını kaleme alan Bergen filminde, Bergen’i Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. Filmin afişi kısa süre önce sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. Ünlü oyuncunun Bergen’e tıpatıp benzemesi ise herkesi şaşkına uğrattı. 

Filmin Kadrosunda Kimler Var?

En son TRT 1 ekranlarında, izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde başrolü canlandıran Farah Zeynep Abdullah, Bergen karakterin hayatını canlandırıyor. Tilbe Saran ve Erdal Beşikçioğlu‘nun da başrolde bulunacağı filmde Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin ve Suzan Kardeş gibi birçok ünlü oyuncu da yer alacak. 

Filmin Kadrosunda Kimler Var?

4 Mart Tarihinde Sinemalarda

Yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz üstlenirken, senaryosunu ise Sema Kaygusuz ve Yıldız Bayazıt yazdı. Gişe rekorları kıracak bu filmin yönetmenliğini Mehmet Günay ve Caner Alper yapıyor. 4 Mart tarihinde vizyona girecek Bergen filmi izleyici tarafından heyecanla bekleniyor. Instagram hesabında toplamda 1,5 milyon takipçiye sahip olan Farah Zeynep Abdullah, başrol oynadığı Bergen filminin afişini gönderi olarak paylaştı. Farah Zeynep Abdullah’ın, Bergen karakterine adapte olması ve birebir benzemesi ise sosyal medya üzerinde kısa sürede gündem oldu.

4 Mart Tarihinde Sinemalarda

Bergen’e Tıpatıp Benzemesi Dikkat Çekti

Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı afişi görenler resmen şoke oldu. Bergen’e tıpatıp benzemesi takipçilerinin farklı yorumlarda bulunmasına sebep oldu. “Afiştekini gerçekten Bergen zannettim.”, “Bu kadar benzer olmanız hiç normal değil.”, “Bergen’e gerçekten Bergen’den daha fazla benzemişsin.” yorumları yapıldı. Afiş paylaşıldıktan dakikalar sonra resmen binlerce beğeni aldı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış