AK Parti Grup Başkan Vekili Asgari Ücret Hakkında Açıklama Yaptı! Cahit Özkan, "Ekonomik Sıkıntılar Bitecek"!

8 Kasım 2021 11:06 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:07

AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile sosyal medyayı adeta salladı. Son zamanlarda merak içerisinde beklenen olaylardan birisi olan asgari ücret düzenlemesi hakkında şok açıklamalarda bulundu. Şimdilik rakamsal olarak konuşamayacağını ifade eden Cahit Özkan 2022 için belirlenen asgari ücret enflasyon'un üzerinde yer alacağını belirtti. Bu kararın ise vatandaşı memnun edeceğini de söyledi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Asgari Ücret Hakkında Açıklama Yaptı! Cahit Özkan, "Ekonomik Sıkıntılar Bitecek"!

TV100 ekranlarında Pınar Işık Ardor'un sunuculuğunda yer alan Pazar Siyaseti programında konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan asgari ücret hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yeni asgari ücret hakkında bazı ipucu veren Cahit Özkan ekonomik gelişmeler hakkında da konuştu.

"EKONOMİK SIKINTILARI ORTADAN KALDIRACAK"

Pazar Siyaseti programına konuk olan Cahit Özkan, sunucu Pınar Işık Ardor tarafından sorulan " Asgari ücret çok tartışılan bir mevzu. Rakam ne kadar olmalı?" sorusuna cevabı net oldu. 2022 yılı için düzenlenecek olan asgari ücret enflasyonun üzerinde yer alacağını belirterek ekonomik sıkıntıların son bulacağını vurguladı.

Detaylar Sonraki Sayfada >>>  

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat